Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Garwolin

Prywatny detektyw Garwolin

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Garwolin

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Garwolin

Nasza firma detektywistyczna świetnie radzi sobie w prowadzeniu śledztw i rozwiązywaniu licznych zagadek. Detektyw24 to profesjonalna ekipa, która ma za sobą kilka lat solidnego doświadczenia oraz długie godziny zdobywania niezbędnej wiedzy. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, z których skorzystać mogą klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy. Zachęcamy do skorzystania z nich, kiedy brakuje Ci dowodów na podkreślenie swojej racji w sądzie. Prywatny detektyw z naszej agencji bez większego problemu ustali potrzebne fakty oraz zbierze materiały. Poza tym zapewniamy Klientom maksymalną dyskrecję i zaangażowanie w śledztwo.

Nasza współpraca opiera się głównie na usługach licencjonowanych detektywów. Bardzo dokładnie mówi ona, że czynności śledcze mogą wykonywać jedynie osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. To pozwoli na zebranie solidnego materiału dowodowego, a przy okazji da detektywowi możliwość potwierdzenia swojej pracy przed sądem. Decydując się na nasze usługi, klienci mogą być pewni, że gwarantujemy dyskrecję oraz pełne zaangażowanie w śledztwo.

Agencja detektywistyczna Garwolin

Biuro detektywistyczne Detektyw24 to rewelacyjna opcja, jeśli masz do rozwiązania sprawy rodzinne. Oferujemy swoją pomoc podczas obserwacji osób, zbierania materiałów dowodowych koniecznych do sprawy rozwodowej, zbierania materiałów na udowodnienie zdrady czy badania ojcostwa. Zdajemy sobie sprawę, że są to stosunkowo trudne i nie do końca przyjemne zagadnienia.

Chętnie świadczymy usługi detektywistyczne dotyczące spraw majątkowych i spadkowych. Podejmujemy działania, których celem jest ustalenie ruchomości i nieruchomości.

Naszym najbardziej skomplikowanym obszarem działalności są sprawy karne. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w tym temacie. Mieliśmy już okazję uczestniczyć w sprawach kryminalnych, które pozwoliły nam nieco zabłysnąć i udowodnić naszą wartość jako detektywów.

Agencja detektywistyczna, którą reprezentujemy, podejmuje się zleceń dotyczących poszukiwania osób porwanych lub zaginionych. Ustalamy aktualne miejsce zamieszkania. Działamy dojrzale i dyskretnie.

Biuro detektywistyczne Detektyw24 sprawdza się w sprawach gospodarczych. Prowadzimy śledztwa, które dotyczą takich kwestii, jak szpiegostwo gospodarcze, weryfikacja zwolnień lekarskich, nieuczciwa konkurencja, ustalanie autorów donosów czy wykradanie i zdradzanie informacji firmowych.

Prywatny detektyw Garwolin

W ostatnim czasie coraz częściej do czynienia mamy z cyberstalkingiem oraz hejtem w sieci. Poszerzamy więc nasze usługi detektywistyczne o działania z zakresu informatyki śledczej. Zbierzemy dla Ciebie odpowiednie dowody, z którymi możesz się udać do sądu.

W skład naszej rozbudowanej oferty wchodzi także wykrywanie podsłuchów zlokalizowanych zarówno w firmach, jak i w domach prywatnych. Warto tutaj podkreślić, że umieszczanie podsłuchów bez wiedzy osoby podsłuchiwanej lub specjalnych pozwoleń jest nielegalne i poddawane karze.

Detektyw24 to agencja detektywistyczna, która działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Podejmujemy się zleceń z każdego zakątka Polski, dlatego zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego