Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Kobyłka

Prywatny detektyw Kobyłka

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Kobyłka

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Kobyłka

Firma detektywistyczna Detektyw24 to profesjonalna agencja działająca na rynku od wielu lat. W tym czasie rozwikłaliśmy mnóstwo rozmaitych spraw. Obecnie możemy pochwalić się szerokim zakresem usług, które dedykowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Prywatny detektyw z naszej agencji pomoże Ci ustalić fakty w Twojej sprawie, jak i zebrać potrzebne dowody — na własny użytek bądź do sądu. Działamy w zgodzie z prawem na terenie całego kraju. Klientom, którzy odważnie decydują się na współpracę z nami, zapewniamy maksimum dyskrecji oraz profesjonalne podejście.

Współpracujemy z detektywami posiadającymi licencję. Wszystko jest zgodne z obowiązującą ustawą o usługach detektywistycznych. Bardzo dokładnie mówi ona, że czynności śledcze przeprowadzać mogą wyłącznie osoby z licencją. Dzięki temu wszelkie zdobyte dowody będą mogły zostać użyte w sądzie, jako pełnoprawne materiały. Aby potwierdzić ich prawdziwość, niezbędne będą również zeznania detektywa. Jeśli chcesz mieć solidny argument opowiadający się za Tobą, koniecznie zdecyduj się na nasze usługi!

Agencja detektywistyczna Kobyłka

Agencja, którą reprezentujemy, niezwykle często podejmuje się spraw rodzinnych. Nie są one łatwe ani przyjemne. Prowadzimy działania takie jak: obserwacja osób, zbieranie dowodów potrzebnych w sprawie rozwodowej, zbieranie materiałów udowadniających zdradę, badanie ojcostwa i wiele innych.

Nie są nam obce takie sprawy jak spadki czy wywiady majątkowe. Na swoje barki bierzemy sprawy mające na celu ustalenie ruchomości i nieruchomości.

Detektywi z naszej agencji podejmują się zleceń poszukiwania osób porwanych, zaginionych, ale też takich, z którymi urwał się kontakt i nikt nie wie, co dokładnie się stało. Z nami łatwo ustalisz dane adresowe, na których Ci zależy. Dyskrecja to nasze drugie imię, dlatego z nami możesz czuć się bezpiecznie.

Do najbardziej skomplikowanych spraw należą sprawy karne. Mieliśmy z nimi do czynienia, niektóre z nich były naprawdę głośne.

Sektor spraw gospodarczych również nie jest nam obcy. Do naszych zadań należą śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurencji, ustalania autorów donosów, podkupywania pracowników, szpiegostwa gospodarczego, weryfikacji zwolnień lekarskich czy wykradania i zdradzania tajemnic firmowych. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, masz pod sobą ludzi i borykasz się z podobnymi problemami, koniecznie zdecyduj się na naszą pomoc!

Prywatny detektyw Kobyłka

W ostatnim czasie świadczymy usługi z zakresu informatyki śledczej. Dzieje się tak, ponieważ do głosu doszły realne zagrożenia ze strony sieci internetowej. A nie są one wcale tak małe, jak się niektórym osobom wydaje. Detektywi z naszej agencji specjalizują się w zbieraniu materiałów dowodowych dotyczących prześladowania w internecie. 

Nasze usługi detektywistyczne to również wykrywanie podsłuchów w firmach i domach prywatnych. Używamy do tego specjalnych narzędzi oraz własnej intuicji. Warto tutaj zaznaczyć, że używanie sprzętu mającego na celu podsłuchiwanie osób trzecich jest nielegalne w naszym kraju i karalne.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego