Jak zdradzają kobiety?

jak zdradzają kobietyCo trzecia kobieta ma za sobą „skok w bok” będąc w stałym związku. Stereotyp, że zdrada jest domeną mężczyzn odchodzi do lamusa. Z roku na rok coraz częściej klientami biur detektywistycznych są mężczyźni, a kobiety stają się coraz bardziej przebiegłe i wyrafinowane w ukrywaniu swoich romansów.

Panuje przekonanie, że „mężczyźni zdradzają dla seksu, a kobiety dla uczuć”. – Wynikało to ze stereotypu, że kobiety są dużo bardziej emocjonalne, poszukują miłości i uczucia w sytuacji, w której w domu w natłoku codziennych wydarzeń jej potrzeby i pragnienia zostają zepchnięte na dalszy plan. W wielu rodzinach stają się tylko matkami i żonami, a przestają czuć się kobieco. Tego, czego nie dostały w swoich stałych stałych związkach szukają wdając się w romanse – wyjaśnia Józef Polikowski z biura detektywistycznego Detektyw24 Warszawa.

Czytaj także: sprawy rozwodowe – cennik

Specyfika męskich zdrad to zazwyczaj jednorazowe „skoki w bok” lub krótkotrwałe romanse, z kolei z doświadczeń detektywów wynika, że kobiety najczęściej wdają się w długotrwałe relacje, w których ukrywaniu stają się mistrzyniami. – Nie jestem pewna, czy kobiety tak dobrze ukrywają romanse, czy to po prostu ich partnerzy zajęci sobą nie widzą jasnych sygnałów i typowych symptomów zdrady – zastanawia się Katarzyna Bracław, detektyw z Warszawy i wyjaśnia dalej: – Skoro mężczyźni nie dostrzegają potrzeb i pragnień swoich partnerek to może po prostu nie są w stanie zobaczyć także symptomów zdrady.

A jak zdradzają kobiety? – Przede wszystkim dyskretnie. Zdrada ogólnie jest potępiana i raczej nikt za zdradzanie nie chwali, jednak mężczyznom uchodzi płazem, dużo łatwiej jest im wybaczana. Zdrada kobiet jest piętnowana i potępiana. Dlatego kobiety zdradzają dyskretnie, a o ich sekrecie nie wiedzą czasem nawet najlepsze przyjaciółki – wyjaśnia detektyw Katarzyna Bracław.

Detektywi zgodnie twierdzą, że zdrada kobieta jest trudniejsza do wykrycia. – Panie w przeciwieństwie do mężczyzn nie chwalą się swoją zdobyczą, nie afiszują się z uczuciem. Zdradzają po cichu i doskonale się maskują – przyznają eksperci z biura detektywistycznego Detektyw24.

Czytaj także: usługi detektywa – sprawy rozwodowe

– Nie oznacza to, że zdradzające kobiety mogą czuć się bezkarne. Nasza agencja detektywistyczna od wielu lat zajmuje się obserwacją, dostarczaniem dowodów zdrady zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z praktycznie każdą sprawą, wszystko jest kwestią zaplanowania odpowiedniej strategii i planu działania. My to potrafimy, działamy systematycznie, bez pośpiechu bo najważniejszy jest efekt końcowy – przekonują detektywi z biura Detektyw24.

Czytaj także: detektyw do rozwodu – kontakt

fot. internet

Czytaj także...

detektyw24Wirtualna miłość – jak nie da się oszukać?

Portale i aplikacje randkowe z roku na rok zyskują na popularności. To, co jednak dla jednych jest wygodną możliwością poszerzenia kręgu znajomych czy poznania miłości życia dla innych stanowi doskonałą metodą oszustwa czy wyłudzenia.

Czytaj więcej…

Zdrada – czy warto znać prawdę?

Każdy przynajmniej raz słyszał powiedzenie, że „jeśli o czymś nie wiesz to, ta sprawa nie istnieje”. Czy podobnie jest z relacjami między partnerami? Czy lepsza najgorsza prawda czy słodkie kłamstwo?

Czytaj więcej…

Czy wychowujesz swoje dziecko?

Niewinny romans na delegacji czy przygoda na imprezie. Kiedy po kilku tygodniach czy miesiącach dzwoni telefon, a kobieta w słuchawce mówi: „pamiętasz mnie? Mamy ze sobą dziecko!”

Czytaj więcej…