Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Jak zdradzają kobiety?

Co trzecia kobieta ma za sobą „skok w bok” będąc w stałym związku. Stereotyp, że zdrada jest domeną mężczyzn odchodzi do lamusa. Z roku na rok coraz częściej klientami biur detektywistycznych są mężczyźni, a kobiety stają się coraz bardziej przebiegłe i wyrafinowane w ukrywaniu swoich romansów.

Panuje przekonanie, że „mężczyźni zdradzają dla seksu, a kobiety dla uczuć”. – Wynikało to ze stereotypu, że kobiety są dużo bardziej emocjonalne, poszukują miłości i uczucia w sytuacji, w której w domu w natłoku codziennych wydarzeń jej potrzeby i pragnienia zostają zepchnięte na dalszy plan. W wielu rodzinach stają się tylko matkami i żonami, a przestają czuć się kobieco. Tego, czego nie dostały w swoich stałych stałych związkach szukają wdając się w romanse – wyjaśnia Józef Polikowski z biura detektywistycznego Detektyw24 Warszawa.

Czytaj także: sprawy rozwodowe – cennik

Specyfika męskich zdrad to zazwyczaj jednorazowe „skoki w bok” lub krótkotrwałe romanse, z kolei z doświadczeń detektywów wynika, że kobiety najczęściej wdają się w długotrwałe relacje, w których ukrywaniu stają się mistrzyniami. – Nie jestem pewna, czy kobiety tak dobrze ukrywają romanse, czy to po prostu ich partnerzy zajęci sobą nie widzą jasnych sygnałów i typowych symptomów zdrady – zastanawia się Katarzyna Bracław, detektyw z Warszawy i wyjaśnia dalej: – Skoro mężczyźni nie dostrzegają potrzeb i pragnień swoich partnerek to może po prostu nie są w stanie zobaczyć także symptomów zdrady.

A jak zdradzają kobiety? – Przede wszystkim dyskretnie. Zdrada ogólnie jest potępiana i raczej nikt za zdradzanie nie chwali, jednak mężczyznom uchodzi płazem, dużo łatwiej jest im wybaczana. Zdrada kobiet jest piętnowana i potępiana. Dlatego kobiety zdradzają dyskretnie, a o ich sekrecie nie wiedzą czasem nawet najlepsze przyjaciółki – wyjaśnia detektyw Katarzyna Bracław.

Detektywi zgodnie twierdzą, że zdrada kobieta jest trudniejsza do wykrycia. – Panie w przeciwieństwie do mężczyzn nie chwalą się swoją zdobyczą, nie afiszują się z uczuciem. Zdradzają po cichu i doskonale się maskują – przyznają eksperci z biura detektywistycznego Detektyw24.

Czytaj także: usługi detektywa – sprawy rozwodowe

– Nie oznacza to, że zdradzające kobiety mogą czuć się bezkarne. Nasza agencja detektywistyczna od wielu lat zajmuje się obserwacją, dostarczaniem dowodów zdrady zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z praktycznie każdą sprawą, wszystko jest kwestią zaplanowania odpowiedniej strategii i planu działania. My to potrafimy, działamy systematycznie, bez pośpiechu bo najważniejszy jest efekt końcowy – przekonują detektywi z biura Detektyw24.

Czytaj także: detektyw do rozwodu – kontakt

fot. internet

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Jakie obowiązki mają małżonkowie wobec siebie?
Jakie są powody zdrady?
Jak oszuści wykorzystują wojnę na Ukrainie?
Jak poradzić sobie z alimenciarzami?
Jak rozpoznać zdradę – czyli symptomy niewierności
Jak się przygotować do rozwodu
Jak się rozwieść z alkoholikiem?
Jak się zachować po odkryciu zdrady?
Jak udowodnić zdradę?
Jak wykryć zdradę? Poradnik
Jak wyliczyć wysokość alimentów?
Jak zdradzają faceci?
Jak zdradzają kobiety?
Jak zostać detektywem?
Kiedy dzieci płacą alimenty na rodziców
Kiedy mężczyzna zdradza… ale nie z kobietą

Ostatnie wpisy

Zemsta za zdradę - czy to dobry pomysł?
Zemsta za zdradę - czy to dobry pomysł?

Czy warto się zemścić za zdradę? Czy odwet na byłym współmałżonku to dobry sposób na poradzenie sobie z bólem i traumą po zdradzie i rozst...

Czytaj więcej
Rozwód - rodzaje, definicja, przeszkody...
Rozwód - rodzaje, definicja, przeszkody...

Wiele piszemy o różnych aspektach rozwodów, niuansach związanych z orzekaniem o winie, podziałem majątku czy prawach rodzicielskich pomijając n...

Czytaj więcej
Na czym polega alienacja rodzicielska?
Na czym polega alienacja rodzicielska?

Alienacja rodzicielska to objaw przemocy psychicznej stosowanej przez rodzica skutkujący zaburzeniem relacji z drugim z nich. Jak się przejawia alie...

Czytaj więcej
Jakie są powody zdrady?
Jakie są powody zdrady?

"Dlaczego on/ona mi to zrobił/zrobiła?" to jedno z pytań, jakie zdradzani partnerzy zadają sobie najczęściej. Powodów zdrad jest tyle, ilu ludz...

Czytaj więcej