Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Jak się zachować po odkryciu zdrady?

Dowiedzieć się o zdradzie partnera to jedna z najbardziej stresujących sytuacji w życiu. W jednej chwili traci się grunt pod nogami, a całe dotychczasowe życie zmienia się w jednej chwili. Co zrobić i jak się zachować, gdy dowiadujemy się o zdradzie drugiej połówki? Dzisiaj radzą nasi detektywi.

Chwili, w której odkrywana jest zdrada partnera, z którym jest się w związku kilka czy kilkanaście lat ziemia usuwa się spod stóp. Psychologowie zgodnie twierdzą, że zdrada, rozpad związku i rozwód to jedne z najbardziej stresujących sytuacji w życiu. Nic dziwnego, że emocje biorą górę i pierwsza rzecz, która przychodzi do głowy to zrobienie współmałżonkowi karczemnej awantury. Jednak z punktu widzenia przyszłego postępowania rozwodowego to ostatnia rzecz, jaką należy zrobić.

– Od decyzji i działań, które podejmiemy w pierwszych chwilach po dowiedzeniu się o zdradzie zależy cała przyszłość małżeństwa lub jego rozpadu – twierdzi Katarzyna Bracław, detektyw z Lublina. Dla części osób zdrada partnera to definitywny koniec małżeństwa, inni próbują o nie walczyć. Bez względu na konsekwencje należy trzymać emocje na wodzy i zachować zimną krew. 

Czytaj także: ile kosztuje wynajęcie detektywa

Do biura detektywistycznego Detektyw24 coraz częściej przychodzą klienci, którzy doskonale wiedzą, czego chcą i w jakiej są sytuacji. – Obserwujemy, że zmienia się podejście naszych klientów do korzystania z usług detektywa. Coraz rzadziej realizujemy sprawy, w których nie wiemy co się wydarzy. Teraz nasi klienci liczą przede wszystkim na materiał dowodowy, który można wykorzystać w sądzie podczas sprawy rozwodowej, aby uzyskać orzeczenie o winie zdradzającego małżonka – przekonuje Józef z agencji detektywistycznej Detektyw24 Warszawa.

Zatem, jak należy się zachować kiedy dowiemy się o zdradzie? – Pierwsze, co można zrobić to nie dać poznać po sobie, że „już się wie”. Opanowanie emocji jest niezbędne, aby niewierny małżonek czy też małżonka nie zorientowali się, że ich sekret wyszedł na jaw. Należy robić wszystko, aby swoim zachowaniem nie wzbudzić podejrzeń, że wie się o zdradzie. Kiedy prawda ujrzy światło dzienne i skonfrontujemy się ze współmałżonkiem, szanse na zabranie dowodów do rozwodu znacznie maleją. Przyłapany na nieuczciwości małżonek stanie się dużo bardziej ostrożny, uważny lub nawet całkowicie zerwie romans – wyjaśniają detektywi.

Czytaj także: rozwód z orzeczeniem o winie – poradnik

Co zatem zrobić, kiedy dowiemy się o zdradzie współmałżonka? Przede wszystkim nie zmieniać nic w swoim zachowaniu, a następnie spokojnie odpowiedzieć sobie na pytanie: czego chcę? Czy chcę rozwodu z orzeczeniem o winie? Jeżeli tak, wówczas najlepiej skierować swoje drogi do prywatnego detektywa. Dowody zbierane przez detektywa są bezstronne i wiarygodne dla sądu. Detektywi po zapoznaniu się z okolicznościami sprawy zaproponują strategię i plan działania. Wykorzystując dostępne metody działania rozpoczną zbieranie materiału dowodowego. 

Potrzebujesz materiału dowodowego do rozwodu z orzeczeniem o winie? Skontaktuj się z nami.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Jakie obowiązki mają małżonkowie wobec siebie?
Jakie są powody zdrady?
Jak oszuści wykorzystują wojnę na Ukrainie?
Jak poradzić sobie z alimenciarzami?
Jak rozpoznać zdradę – czyli symptomy niewierności
Jak się przygotować do rozwodu
Jak się rozwieść z alkoholikiem?
Jak się zachować po odkryciu zdrady?
Jak udowodnić zdradę?
Jak wykryć zdradę? Poradnik
Jak wyliczyć wysokość alimentów?
Jak zdradzają faceci?
Jak zdradzają kobiety?
Jak zostać detektywem?
Kiedy dzieci płacą alimenty na rodziców
Kiedy mężczyzna zdradza… ale nie z kobietą

Ostatnie wpisy

Jak wykryć podsłuch w domu i w pracy?
Jak wykryć podsłuch w domu i w pracy?

Podejrzewasz, że ktoś założył podsłuch w domu lub miejscu pracy? W tym poradniku przeczytasz, jak wykryć nielegalnie zainstalowane urządzenie....

Czytaj więcej
Jak sprawdzić, czy telefon jest na podsłuchu?
Jak sprawdzić, czy telefon jest na podsłuchu?

Dziś podsłuchy w telefonie wcale nie należą do rzadkości. Poznaj kilka cennych wskazówek i sprawdź, czy Twoje rozmowy są bezpieczne....

Czytaj więcej
Jak zachowuje się mężczyzna, który zdradza - dlaczego faceci zdradzają?
Jak zachowuje się mężczyzna, który zdradza - dlaczego faceci zdradzają?

Zauważyłaś pierwsze oznaki zdrady męża? A może nie wiesz, jakie zachowania powinny Cię ostrzec. W tym poradniku znajdziesz wiele cennych wskaz...

Czytaj więcej
Jak rozpoznać zdradę żony - zdrada żony?
Jak rozpoznać zdradę żony - zdrada żony?

Zastanawiasz się, po czym poznać zdradę żony? Istnieje kilka skutecznych sposobów, które rozwieją wszelkie wątpliwości. ...

Czytaj więcej