Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Jak rozpoznać zdradę – czyli symptomy niewierności

„Mąż mnie zdradza”, „moja żona ma kochanka” – takie słowa detektywi słyszą od swoich klientów niemal każdego dnia. Długie rozmowy prowadzone ze zdradzanymi pozwoliły nam na zebranie najbardziej typowych symptomów zdrady. Zatem jak poznać, że współmałżonek nie jest wierny? Na to pytania dzisiaj odpowiadają nasi detektywi.

Co ciekawe, lata pracy prywatnych detektywów wskazują, że inne sygnały świadczą o zdradzie kobiety, a inaczej zachowuje się zdradzający mężczyzna. – Te oznaki zdrady zmieniają się. Jeszcze kilka lat temu jednym z najbardziej charakterystycznych sygnałów nielojalności mężczyzny było nagłe dbanie o siebie. Teraz jednak stereotyp zapuszczonego faceta odszedł do lamusa i zaniedbani mężczyźni, którzy nagle zmieniają swój wizerunek dla nowopoznanej kochanki to pieśń przeszłości – przekonuje Katarzyna Bracław, detektyw Lublin.

Co zatem teraz jest najbardziej charakterystycznym znakiem zdrady? – Telefon – odpowiadają zgodnie detektywi z biura detektywistycznego Detektyw24. Ale telefon czyli co? – Jest to skrupulatne, wręcz chorobliwe pilnowanie telefonu, które przejawia się nie tylko założeniem hasła lub blokady, ale także jego chowaniem czy całkowitym wyciszeniem – aby nie było słychać powiadomień o połączeniach czy wiadomościach – wylicza Piotr Działak, detektyw Kielce.

Czytaj także: rewolucja w rozwodach. Jak zmieni się postępowanie rozwodowe?

Często także nielojalny małżonek decyduje się na zakup drugiego telefonu, co już jest trudniejsze do wykrycia i do udowodnienia. 

Symptomem, któremu warto bliżej się przyjrzeć jest częstsze wychodzenie z domu, większa ilość obowiązków poza domem, częstsze wyjazdy lub nowe hobby, któremu zdradzający oddaje się z dużym zaangażowaniem. – To w dużej mierze zależy od rodzaju pracy. Jeżeli zdradzający ma pracę, która pozwala na wyjście i schadzkę w ciagu dnia to takich wyjść może być mało. Z kolei jeśli praca wymaga stałego bycia na miejscu to wówczas wraz z kochanką/kochankiem pojawia się wiele nadgodzin, spotkań służbowych wieczorami, wyjazdów czy nocnych zmian w pracy – tłumaczy Grzegorz Lipski, detektyw Bolesławiec.

Na co jeszcze zwrócić uwagę w zachowaniu partnera podejrzewanego o niewierność? – Każda nagła i radykalna zmiana nastawienia i zachowania wobec partnera powinna skutkować zachowaniem większej ostrożności – przekonują detektywi z biura detektywistycznego Detektyw24. Chodzi tutaj o stosunek do rodziny, do współmałżonka, o aktywność seksualną. – Nagły brak zainteresowania sprawami współmałżonka czy z drugiej strony niespodziewana aktywność w sprawach rodzinnych – żadna radykalna zmiana nie bierze się znikąd. Powody mogą być następujące: brak zainteresowania wskazujący na zaangażowanie myśli i emocji gdzie indziej lub nadmierne zainteresowanie mające podświadomie wynagrodzić zdradę i nielojalność – wyjaśnia detektyw Katarzyna Bracław.

Czytaj także: kiedy rozwód nie jest możliwy? Przeszkody rozwodowe.

Psychologowie, ale i doświadczenia detektywów wskazują, że kobiety do zdrady, do nowego związku podchodzą zazwyczaj bardziej emocjonalnie, ale jednocześnie bardziej dyskretnie. – Mężczyźni zwierzają się swoim kumplom, często proszą o alibi lub potwierdzenie swoich słów. Kobiety swoimi związkami pozamałżeńskimi raczej się nie chwalą, zachowują je w sekrecie nawet przed swoimi przyjaciółkami, a w organizacji spotkań z nowymi partnerami są bardziej kreatywne – twierdzi detektyw Artur Hasior z Katowic.

Zastanawiasz się nad wiernością swojego partnera? Masz wątpliwości co do jego lojalności? Potrzebne są dowody zdrady? Skontaktuj się z nami.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Dlaczego warto ukończyć nasz kurs detektywistyczny?
Dlaczego w Święta jest tyle rozstań?
Dorosłe pracujące dziecko – czy alimenty obowiązują?
Dowody zdrady czyli co? Jakie materiały do rozwodu
Dowody zdrady – czy to wystarczy?
Dyktafony, GPSy – sprzęt detektywistyczny do rozwodu
Dyktafony, podsłuchy – jak wykryć, jakie wybrać, czym się różnią
Dziecko jako karta przetargowa przy rozwodzie| Detektyw24
Hackerzy wyłudzają pieniądze i podsycają paranoję
Idziesz do sądu? Zdobądź mocne dowody
Ile kosztuje wynajęcie detektywa?
Intercyza – co oznacza i kiedy jest potrzebna?
Internetowi oszuści matrymonialni – jak nie dać się oszukać?
Jak chronić swoje dane w cyberświecie?
Jak hejt w internecie może zniszczyć życie…
Jakie dowody do rozwodu?

Ostatnie wpisy

Wina w rozwodzie a władza rodzicielska
Wina w rozwodzie a władza rodzicielska
Czytaj więcej
Kiedy małżonek nie odbiera dokumentów z sądu - rola detektywa
Kiedy małżonek nie odbiera dokumentów z sądu - rola detektywa
Czytaj więcej
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czytaj więcej
Wina w rozwodzie a podział majątku
Wina w rozwodzie a podział majątku
Czytaj więcej