Jak zdradzają faceci?

jak zdradzają faceci

Kobiety zdradzają dla uczuć, a mężczyźni dla doznań łóżkowych – to stereotyp, który panuje od lat. Czy to prawda? Jak zdradzają mężczyźni i dlaczego decydują się na szukanie nowych doświadczeń?

Jednorazowy „skok w bok” na delegacji czy podczas suto zakrapianej imprezy jest niemal nie do wykrycia, o ile „niewierny” sam skruszony nie przyzna się do zdrady. – Oczywiście zdarzało się, że naszymi klientkami były kobiety, które zobaczyły na telefonie partnera wiadomość dotyczącą tego jednego „grzechu”. Chciały potwierdzenia, że mąż ma kochankę. Detektywi prowadzili wiele godzin obserwacji i… nic. Co innego, gdy w grę wchodzi długotrwały romans lub regularne zdrady. Wówczas sygnałów nielojalności jest wiele, a obserwacja pozwala na zebranie wartościowych dowodów zdrady – wyjaśnia Daniel Śnieżek z biura detektywistycznego Detektyw24 Rzeszów.

Czytaj także: koszt wynajęcia detektywa

Pani Magda z Warszawy zdecydowała się skorzystać z usług detektywa ponieważ jej mąż co środę wychodził wieczorem na mecz do baru z najróżniejszymi kolegami. – I zazwyczaj nie ma w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze kilka tygodni wcześniej nasz obserwowany nie wiedział, kiedy jest spalony a stałe kontakty przestał utrzymywać z kolegami niedługo po wieczorze kawalerskim – wyjaśnia Katarzyna Bracław, detektyw z Warszawy. Słusznie okazało się, że zamiana w fana piłki nożnej była spowodowana nową znajomą, z którą regularnie spędzał środowe wieczory.

Sygnały zdrady, które powinny zapalić alarm u małżonka podejrzewającego zdradę partnera to także nagłe dbanie o siebie i częstsze zakupy. – Chyba już nikt nie wierzy w obraz faceta używającego tylko szarego mydła do kąpieli raz na tydzień… ale częste wizyty u fryzjera, modna fryzura, seksowna bielizna to symptomy zdrady nie tylko u kobiety. Mężczyźni, u boku których pojawia się nowa partnerka także chcą się jej przypodobać i podnieść swoją atrakcyjność – dodaje Józef Polikowski z agencji detektywistycznej Detektyw24 w Warszawie.

Zachowaniem, które powinno zaniepokoić są także krótkie i zdawkowe rozmowy telefoniczne lub częste wiadomości. – Jedna z moich klientek zdecydowała się na obserwacje męża ponieważ zaniepokoiło ją, że bez przerwy na telefonie męża były sygnały o nadejściu wiadomości. Kiedyś pod jakimś pretekstem skorzystała z jego telefonu i zobaczyła, że po SMS-ach nie ma śladu. Zaczęła się zastanawiać, od kogo dostawał te wiadomości, skoro na bieżąco je kasował – przypomina detektyw Katarzyna Bracław. 

Czytaj także: sprawy rozwodowe – poradnik

Poza wspomnianymi symptomami zdrady szczególną uwagę kobiet zwrócić powinny także:

  • zwiększona ilość nadgodzin i wyjazdów służbowych, lub w ogóle pojawienie się w karierze męża, o ile wcześniej ich nie było;
  • zmiana zachowań seksualnych – nie tylko brak zainteresowania seksem, ale także nagła ochota na więcej mająca uśpić jakiekolwiek podejrzenia;
  • dziwne wydatki na koncie lub wypłaty gotówki z konta. Mogą to być pieniądze przeznaczone na hotel czy prezenty dla kochanki;
  • brak zainteresowania rodziną i ciągła nieobecność „duchem”. 

Detektywi zgodnie podkreślają, że w przypadku jakichkolwiek podejrzeń o niewierność partnera najważniejsze jest, aby wnikliwie obserwować zachowania partnera i przypominają historię klientki, która o zdradzie męża dowiedziała się przez… automatyczne łączenie się z WiFi w mieszkaniu wspólnej koleżanki. – Po drodze na imprezę do znajomej obojga mąż narzekał, że wyczerpał mu się pakiet internetu i nie może odebrać maili. Ku zdziwieniu małżonki po wejściu do mieszkania koleżanki, u której mąż podobno nigdy nie był, maile zaczęły spływać, o czym zaskoczoną małżonkę poinformował sygnał odbieranego maila na telefonie męża. Dodała „dwa do dwóch” i zrozumiała, że jej facet jest na tyle częstym gościem u tej koleżanki, że telefon automatycznie łączy się z siecią. Obserwacja potwierdziła, że w ciągu tygodnia odwiedził ją trzykrotnie – dodaje detektyw Katarzyna Bracław.

Czytaj także: detektyw do rozwodu – kontakt

fot. internet

Czytaj także...

Jak zdradzają kobiety?jak zdradzają kobiety

Co trzecia kobieta ma za sobą „skok w bok” będąc w stałym związku. Stereotyp, że zdrada jest domeną mężczyzn odchodzi do lamusa. Kobiety stają się coraz bardziej przebiegłe i wyrafinowane w ukrywaniu swoich romansów.

Czytaj więcej…

Rozwód z orzeczeniem o winie. Warto?

Co trzecia kobieta ma za sobą „skok w bok” będąc w stałym związku. Stereotyp, że zdrada jest domeną mężczyzn odchodzi do lamusa. Kobiety stają się coraz bardziej przebiegłe i wyrafinowane w ukrywaniu swoich romansów.

Czytaj więcej…

Wirtualna miłość. Jak nie dać się oszukać?

Portale i aplikacje randkowe z roku na rok zyskują na popularności.To, co jednak dla jednych jest wygodną możliwością poszerzenia kręgu znajomych czy poznania miłości życia dla innych stanowi doskonałą metodą oszustwa czy wyłudzenia.

Czytaj więcej…