Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Jak zdradzają faceci?

Kobiety zdradzają dla uczuć, a mężczyźni dla doznań łóżkowych – to stereotyp, który panuje od lat. Czy to prawda? Jak zdradzają mężczyźni i dlaczego decydują się na szukanie nowych doświadczeń?

Jednorazowy „skok w bok” na delegacji czy podczas suto zakrapianej imprezy jest niemal nie do wykrycia, o ile „niewierny” sam skruszony nie przyzna się do zdrady. – Oczywiście zdarzało się, że naszymi klientkami były kobiety, które zobaczyły na telefonie partnera wiadomość dotyczącą tego jednego „grzechu”. Chciały potwierdzenia, że mąż ma kochankę. Detektywi prowadzili wiele godzin obserwacji i… nic. Co innego, gdy w grę wchodzi długotrwały romans lub regularne zdrady. Wówczas sygnałów nielojalności jest wiele, a obserwacja pozwala na zebranie wartościowych dowodów zdrady – wyjaśnia Daniel Śnieżek z biura detektywistycznego Detektyw24 Rzeszów.

Czytaj także: koszt wynajęcia detektywa

Pani Magda z Warszawy zdecydowała się skorzystać z usług detektywa ponieważ jej mąż co środę wychodził wieczorem na mecz do baru z najróżniejszymi kolegami. – I zazwyczaj nie ma w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze kilka tygodni wcześniej nasz obserwowany nie wiedział, kiedy jest spalony a stałe kontakty przestał utrzymywać z kolegami niedługo po wieczorze kawalerskim – wyjaśnia Katarzyna Bracław, detektyw z Warszawy. Słusznie okazało się, że zamiana w fana piłki nożnej była spowodowana nową znajomą, z którą regularnie spędzał środowe wieczory.

Sygnały zdrady, które powinny zapalić alarm u małżonka podejrzewającego zdradę partnera to także nagłe dbanie o siebie i częstsze zakupy. – Chyba już nikt nie wierzy w obraz faceta używającego tylko szarego mydła do kąpieli raz na tydzień… ale częste wizyty u fryzjera, modna fryzura, seksowna bielizna to symptomy zdrady nie tylko u kobiety. Mężczyźni, u boku których pojawia się nowa partnerka także chcą się jej przypodobać i podnieść swoją atrakcyjność – dodaje Józef Polikowski z agencji detektywistycznej Detektyw24 w Warszawie.

Zachowaniem, które powinno zaniepokoić są także krótkie i zdawkowe rozmowy telefoniczne lub częste wiadomości. – Jedna z moich klientek zdecydowała się na obserwacje męża ponieważ zaniepokoiło ją, że bez przerwy na telefonie męża były sygnały o nadejściu wiadomości. Kiedyś pod jakimś pretekstem skorzystała z jego telefonu i zobaczyła, że po SMS-ach nie ma śladu. Zaczęła się zastanawiać, od kogo dostawał te wiadomości, skoro na bieżąco je kasował – przypomina detektyw Katarzyna Bracław. 

Czytaj także: sprawy rozwodowe – poradnik

Poza wspomnianymi symptomami zdrady szczególną uwagę kobiet zwrócić powinny także:

  • zwiększona ilość nadgodzin i wyjazdów służbowych, lub w ogóle pojawienie się w karierze męża, o ile wcześniej ich nie było;
  • zmiana zachowań seksualnych – nie tylko brak zainteresowania seksem, ale także nagła ochota na więcej mająca uśpić jakiekolwiek podejrzenia;
  • dziwne wydatki na koncie lub wypłaty gotówki z konta. Mogą to być pieniądze przeznaczone na hotel czy prezenty dla kochanki;
  • brak zainteresowania rodziną i ciągła nieobecność „duchem”. 

Detektywi zgodnie podkreślają, że w przypadku jakichkolwiek podejrzeń o niewierność partnera najważniejsze jest, aby wnikliwie obserwować zachowania partnera i przypominają historię klientki, która o zdradzie męża dowiedziała się przez… automatyczne łączenie się z WiFi w mieszkaniu wspólnej koleżanki. – Po drodze na imprezę do znajomej obojga mąż narzekał, że wyczerpał mu się pakiet internetu i nie może odebrać maili. Ku zdziwieniu małżonki po wejściu do mieszkania koleżanki, u której mąż podobno nigdy nie był, maile zaczęły spływać, o czym zaskoczoną małżonkę poinformował sygnał odbieranego maila na telefonie męża. Dodała „dwa do dwóch” i zrozumiała, że jej facet jest na tyle częstym gościem u tej koleżanki, że telefon automatycznie łączy się z siecią. Obserwacja potwierdziła, że w ciągu tygodnia odwiedził ją trzykrotnie – dodaje detektyw Katarzyna Bracław.

Czytaj także: detektyw do rozwodu – kontakt

fot. internet

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Jakie obowiązki mają małżonkowie wobec siebie?
Jakie są powody zdrady?
Jak oszuści wykorzystują wojnę na Ukrainie?
Jak poradzić sobie z alimenciarzami?
Jak rozpoznać zdradę – czyli symptomy niewierności
Jak się przygotować do rozwodu
Jak się rozwieść z alkoholikiem?
Jak się zachować po odkryciu zdrady?
Jak udowodnić zdradę?
Jak wykryć zdradę? Poradnik
Jak wyliczyć wysokość alimentów?
Jak zdradzają faceci?
Jak zdradzają kobiety?
Jak zostać detektywem?
Kiedy dzieci płacą alimenty na rodziców
Kiedy mężczyzna zdradza… ale nie z kobietą

Ostatnie wpisy

Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czytaj więcej
Wina w rozwodzie a podział majątku
Wina w rozwodzie a podział majątku
Czytaj więcej
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Czytaj więcej
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Czytaj więcej