Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

KIEDY MĘŻCZYZNA ZDRADZA… ALE NIE Z KOBIETĄ

Typowa zdrada? Romans z koleżanką z pracy albo jednorazowa przygoda na służbowym wyjeździe. Co jednak, gdy są symptomy zdrady, a brak jest kochanki? Co w sytuacji, kiedy do zdrady dochodzi… z mężczyzną?

Justyna i Maciek są po ślubie 7 lat. Od kilku miesięcy Justyna zaczęła podejrzewać, że jej mąż ma romans. – W jego zachowaniu odnajdywałam wszystkie symptomy zdrady, o jakich mówią zdradzane żony: chował telefon, wracał później, przestaliśmy ze sobą sypiać. W układance brakowało mi jednego: kobiety, z którą mógł to robić – opowiada Justyna. 

Kobieta na siłę wśród znajomych męża szukała jego potencjalnej kochanki. Każdą traktowała jako podejrzaną. Jednak bezskutecznie, ponieważ Maciek obracał się głownie w męskim towarzystwie.  Wspólne wyjścia z kolegami na ryby, na mecz, na piwo… coraz częściej i częściej. A niepokojące zachowania męża coraz bardziej niszczyły ich małżeństwo. Justyna w końcu zdecydowała się na skorzystanie z usług prywatnego detektywa.

– Pani Justyna poprosiła nas o obserwację jej męża i odnalezienie jego kochanki. Była tak zestresowana, tak zmęczona podejrzeniami, że zatruwało jej to życie. W każdej napotkanej kobiecie widziała kochankę męża, odpuszczała jedynie, gdy wychodził na „męskie wieczory”. Znała kolegów Maćka i wiedziała, że na pewno spędza z nimi czas – opowiada Józef Polikowski z biura detektywistycznego Detektyw24 Warszawa. 

Detektywi Warszawa obserwowali męża Pani Justyny w weekendy, które ona spędzała na studiach. Mimo niedowierzaniom Justyny, jej mąż nie spotkał się z żadną kobietą. W jego otoczeniu byli sami mężczyźni. Co chwilę inni. Wszystko łączył jeden schemat: spotkania zawsze rozpoczynały się w tym samym miejscu, potem było wspólne wyjście na piwo a kończyły się w hotelu… Maciej rzeczywiście zdradzał żonę. Co bardziej bolesne, zdradzał ją z mężczyznami. – Klientka nie wierzyła. Była w takim szoku, że baliśmy się o jej zdrowie. Nie wytrzymała napięcia i rzuciła mężowi w twarz zdjęciami, na których udokumentowane były jego spotkania z mężczyznami. Kobieta płakała i krzyczała na zmianę. Spodziewała się zdrady i z tym się pogodziła, ale odkrycie, że mąż jest gejem było dla niej ogromnym ciosem – przypomina Katarzyna Bracław, detektyw z Warszawy.

Sytuacje, w których mężowie zdradzają swoje żony z mężczyznami zdarzają się głównie w małżeństwach z długimi stażami. – Są wynikiem obyczajów panujących jeszcze kilkanaście czy kilkadziesiąt lat wstecz. Kiedy przyznanie się do odmiennej orientacji seksualnej wiązało się z ostracyzmem społecznym i strachem o własne bezpieczeństwo – wyjaśniają detektywi Warszawa.

– Kilka lat temu przyszła do nas klientka z telefonem męża, na którym było mnóstwo materiałów erotycznych z mężczyznami. Mąż służbowo wyjechał, zapomniał telefonu. Żona go przejrzała i zobaczyła co na tym telefonie jest. Przyszła do nas z prośbą o ustalenie, kto włamał się do telefonu męża i podrzucił takie materiały. Po krótkiej analizie wiedzieliśmy już, że żadnego włamania nie było, a takie materiały były gromadzone na telefonie celowo. Zasugerowaliśmy kobiecie obserwację jej męża, a nasze przypuszczenia potwierdziły się już pierwszego dnia pracy detektywa – opowiada Katarzyna Bracław, detektyw Warszawa.

Odkrycie zdrady zawsze jest bolesnym i traumatycznym przeżyciem dla zdradzanej kobiety. Jednak kiedy okazuje się, że doszło nie tylko do zdrady, ale oszustwa dotyczącego orientacji seksualnej i oparcia całego związku na kłamstwie cios jest jeszcze potężniejszy. Im wcześniej dojdzie do poznania prawdy o swoim związku i, jak się wydawało, swojej drugiej połowie tym większa szansa na pogodzenie się z faktami i zbudowaniem swojego szczęścia na nowo.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Jakie obowiązki mają małżonkowie wobec siebie?
Jakie są powody zdrady?
Jak oszuści wykorzystują wojnę na Ukrainie?
Jak poradzić sobie z alimenciarzami?
Jak rozpoznać zdradę – czyli symptomy niewierności
Jak się przygotować do rozwodu
Jak się rozwieść z alkoholikiem?
Jak się zachować po odkryciu zdrady?
Jak udowodnić zdradę?
Jak wykryć zdradę? Poradnik
Jak wyliczyć wysokość alimentów?
Jak zdradzają faceci?
Jak zdradzają kobiety?
Jak zostać detektywem?
Kiedy dzieci płacą alimenty na rodziców
Kiedy mężczyzna zdradza… ale nie z kobietą

Ostatnie wpisy

Wina w rozwodzie a władza rodzicielska
Wina w rozwodzie a władza rodzicielska
Czytaj więcej
Kiedy małżonek nie odbiera dokumentów z sądu - rola detektywa
Kiedy małżonek nie odbiera dokumentów z sądu - rola detektywa
Czytaj więcej
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czytaj więcej
Wina w rozwodzie a podział majątku
Wina w rozwodzie a podział majątku
Czytaj więcej