Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Nakło nad Notecią

Prywatny detektyw Nakło nad Notecią

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Nakło nad Notecią

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Nakło nad Notecią

Detektyw24 to agencja detektywistyczna, która wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Działamy na rynku od wielu lat, więc możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. Przez ten czas rozwiązaliśmy bardzo wiele spraw o różnym podłożu, dlatego możemy zaproponować naszym Klientom bardzo szeroką ofertę. Możemy pomóc w wielu kwestiach, więc jeśli chcesz poznać prawdę lub brakuje Ci dowodów, by udowodnić swoją rację w sądzie, koniecznie się do nas odezwij! Działamy na terenie całej Polski bez dodatkowych opłat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo i dyskrecję. Wszystkie czynności śledcze, w myśl ustawy o usługach detektywistycznych, są prowadzone tylko przez osoby, które posiadają licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu zebrane przez nas materiały mogą zostać wykorzystane w sądzie, a ich wiarygodność potwierdzamy podczas rozprawy. Nasi detektywi dokładają wszelkich starań, by przygotowane sprawozdania były jak najbardziej wartościowe i drobiazgowe, a Klient dostał do rąk wartościowy dowód, który może okazać się przełomowy na rozprawach sądowych.

Agencja detektywistyczna Nakło nad Notecią

W naszej agencji detektywistycznych bardzo często zajmujemy się sprawami cywilnymi. Są one najróżniejsze. Duża część naszych zleceń dotyczy spraw rodzinnych. I to nie tylko rozwodów, chociaż akurat obserwacja osób związana z pozyskiwaniem materiałów do rozprawy z orzekaniem o winie jest bardzo często przez nas prowadzona. Zbieramy dowody na zdradę, oferujemy badanie ojcostwa. Wśród spraw cywilnych często zajmujemy się także sprawami majątkowymi. Zajmujemy się ustalaniem ruchomości i nieruchomości oraz różnego rodzaju sprawami majątkowymi i spadkowymi. Nasza agencja może zaoferować także poszukiwanie osób zaginionych lub porwanych. Naszym zadaniem jest ustalenie danych teleadresowych. Możemy odszukać także osoby, z którymi urwał się kontakt. Wszystkie tego rodzaju działania są prowadzone dyskretnie, by zapewnić naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo.

Detektyw24 ma na swoim koncie także kilka głośnych spraw karnych. Sprawy kryminalne to chyba najbardziej skomplikowany obszar naszej oferty. Mamy w nich jednak duże doświadczenie i możemy Ci pomóc znaleźć rozwiązanie.

Kolejna część naszej oferty dotyczy spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwym zachowaniem pracowników, jak na przykład wykradanie tajemnic firmowych, weryfikacja zwolnień lekarskich, łamanie zakazu konkurencji czy prowadzenie działań na szkodę firmy. Przedsiębiorcom możemy także pomóc w takich sprawach jak nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, donosy do PIP lub Urzędu Skarbowego albo innymi trudnościami, których doświadczają właściciele firm.

Prywatny detektyw Nakło nad Notecią

Ostatnio bardzo często nasi Klienci zwracają się do nas ze sprawami związanymi z cyberstalkingiem (prześladowaniem w sieci). Hejtowanie, prześladowanie, wysyłanie gróźb – to niestety zdarza się bardzo często. Prywatni detektywi wykorzystują działania z zakresu informatyki śledczej, by dotrzeć do sprawców. Korzystając z naszych usług możesz także zgromadzić dowody i materiały, które pozwolą Ci walczyć z tego rodzaju problemami. Pomożemy Ci w walce z cyberstalkingiem – to naprawdę może się udać.

W naszej ofercie znajdziesz jednak także bardziej standardowe działania. Możemy pomóc w wykrywaniu podsłuchów w domach i firmach. Używanie tego rodzaju urządzeń do podsłuchiwania ciągle się zdarza, chociaż nie jest legalne. Jeśli więc zauważasz, że ważne informacje wyciekają gdzieś z niewiadomego źródła, może okazać się, że w Twoim otoczeniu jest podsłuch. Nasza agencja detektywistyczna dysponuje urządzeniami, które mogą je znaleźć i zniszczyć.

Zapewniamy dyskrecję, bezpieczeństwo i elastyczność. Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, każdego dnia. Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia! Uwierz w to i nie wahaj się zgłosić do nas o pomoc prywatnego detektywa!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego