Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

SKLEP DETEKTYWISTYCZNY NIE TYLKO DLA DETEKTYWA

Dyktafony, lokalizatory czy ukryte kamery – urządzenia oferowane przez sklepy detektywistyczne są przeznaczone nie tylko dla detektywów. A w zasadzie kierowane są głównie dla klientów indywidualnych. Jakie sprzęty można kupić w sklepie detektywistycznym i co można dzięki nim osiągnąć? Wyjaśniają nasi eksperci.

Zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, detektyw nie może stosować metod i technik operacyjnych zastrzeżonych dla innych służb. – Jakie to metody i środki? W zasadzie nie wiadomo, bo nie ma żadnego aktu prawnego opisującego jakie środki może w swoich czynnościach wykorzystywać detektyw. Z pozostałych przepisów prawa, wiemy jednak, że zabronione jest stosowanie podsłuchów, ukrytych kamer czy lokalizatorów. Detektywowi grozi za to odpowiedzialność karna oraz utrata prawa do wykonywania zawodu – wyjaśnia Piotr Działak, detektyw Rzeszów, detektyw Kielce. 

Po co zatem te wszystkie urządzenia oferowane przez sklep detektywistyczny Detektyw24? – O ile detektywi nie mają prawa stosować podsłuchów czy montować ukrytych kamer, to w większości przypadków klienci sprawdzający swoich współmałżonków, pracowników czy dzieci ma do tego prawo i nie łamie przepisów – tłumaczy Katarzyna Bracław, detektyw Lublin. O tym, czy małżonkowie mogą się podsłuchiwać i jakie konsekwencje mogą za to grozić pisaliśmy już na naszym blogu.

Zatem, jakie urządzenia można znaleźć w naszym sklepie detektywistycznym? – Największą popularnością cieszą się dyktafony, czyli niewielkie urządzenia nagrywające. Czym się różnią od podsłuchów? Podsłuchy to urządzenia, które pozwalają na bieżąco odsłuchiwać co dzieje się w otoczeniu urządzenia. To podstawowa różnica z dyktafonami, które nagrywają, a te nagrania mogą być, w pewnych okolicznościach, wykorzystane jako materiał dowodowy w postępowaniach sądowych – precyzuje Filip Bodenko ze sklepu detektywistycznego www.Detektyw24Sklep.pl

Nagrania z dyktafonów najczęściej sprawdzają się w sprawach rozwodowych z udowodnieniem winy czy w sprawach o ustalanie opieki nad dzieckiem.

Po ukryte kamery klienci sięgają najczęściej, gdy są niepewni tego, co dzieje się w ich mieszkaniach pod ich nieobecność. – Oferujemy mini kamery do samodzielnego ukrycia i montażu oraz gotowe urządzenia z kamuflowanymi kamerami, które nie wymagają żadnego przygotowania. Wystarczy je naładować i ustawić w odpowiednim miejscu. Zdecydowana większość takich sprzętów posiada moduł WiFi pozwalający na podgląd otoczenia z każdego miejsca na świecie – dodaje Filip Bodenko, sklep detektywistyczny Lublin.

Czytaj także: Tanie, łatwo dostępne i trudne do wykrycia – podsłuchy coraz bardziej niebezpieczne

W sklepie detektywistycznym dużą popularnością cieszą się także lokalizatory, które pozwalają na bieżąco śledzić położenie osoby lub pojazdu. – W naszej ofercie są mini urządzenia z krótkim czasem działania, które dzięki swojemu małemu rozmiarowi można zostawić w torebce czy nawet wszyć w ubranie, a także profesjonalne lokalizatory z blisko dwumiesięcznym czasem działania i szeregiem dodatkowych funkcji pozwalających nie tylko na śledzenie trasy online, ale również przeglądanie historii czy chociażby przekroczeniu określonej prędkości – wyjaśniają detektywi.

Potrzebujesz sprzętu detektywistycznego? Odwiedź nasz Sklep Detektywistyczny.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Rozwód z orzeczeniem o winie – jakie ma skutki?
Rozwód z orzeczeniem o winie – najczęstsze powody
Rozwód z orzeczeniem o winie obu stron – kiedy i co oznacza
Rozwód z orzeczeniem o winie? Warto?
Rozwód z orzeczeniem winy – jakie powody?
Rozwód z orzekaniem o winie bardziej sprawiedliwy?
Rozwód z orzekaniem o winie – ile trwa?
Separacja czy rozwód? Co wybrać?
Sklep detektywistyczny nie tylko dla detektywa
Spoofing telefoniczny, czyli atak hakerski przez telefon
Sprawa w sądzie? Bez detektywa ani rusz
Sprawdź majątek dłużnika i odzyskaj swoje pieniądze
Sprawy alimentacyjne – jak udowodnić ile zarabia dłużnik?
Sprawy rozwodowe – utrudnianie kontaktów z dzieckiem
Sprawy spadkowe – kiedy warto skorzystać z pomocy detektywa?
Stalking -jak się bronić. Blog detektywistyczny. Detektyw24

Ostatnie wpisy

Wina w rozwodzie a władza rodzicielska
Wina w rozwodzie a władza rodzicielska
Czytaj więcej
Kiedy małżonek nie odbiera dokumentów z sądu - rola detektywa
Kiedy małżonek nie odbiera dokumentów z sądu - rola detektywa
Czytaj więcej
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czytaj więcej
Wina w rozwodzie a podział majątku
Wina w rozwodzie a podział majątku
Czytaj więcej