Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

ZDRADA – CZY WARTO ZNAĆ PRAWDĘ?

Każdy przynajmniej raz słyszał powiedzenie, że „jeśli o czymś nie wiesz to, ta sprawa nie istnieje”. Czy podobnie jest z relacjami między partnerami? Czy jeśli jedno zdradza, a drugie o tym nie wie to wszystko jest w porządku? Czy lepsza najgorsza prawda czy słodkie kłamstwo?

Magda miała 25 lat, piękny dom pod Warszawą, dwoje dzieci i przystojnego świetnie zarabiającego o 10 lat starszego męża. To syn sąsiadów z rodzinnej miejscowości, w którym zakochała się już jako nastolatka. Od chwili gdy po maturze spotkała go przypadkiem jak odwiedzał swoich rodziców stali się nierozłączni. Bardzo szybko zdecydowali się na ślub, zaraz potem pojawiły się dzieci. Życie Magdy wydawało się być bajką. Mąż był dumny, że ma piękną młodą żonę, z którą dumnie prezentował się na wszystkich biznesowych imprezach.

Sen z powiek Magdy spędzały jednak nieznośne podejrzenia, że nie jest jedyną kobietą w życiu swojego męża. – Początkowo były to widziane kątem oka połączenia czy SMS, które starał się przede mną ukrywać. A mi pasowało nie wiedzieć. Wypierałam jakiekolwiek podejrzenia czy domysły – opowiada. 

– Z czasem jednak wiadomości i połączenia zamieniły się w coraz częstsze wyjścia służbowe, na które już nie zabierał Magdy. Wychodził coraz częściej, a wracał coraz później. Tego Magda nie mogła już udawać, że nie widzi – wspomina Józef Polikowski z agencji detektywistycznej Detektyw24 z Warszawy. Magda zdecydowała się wynająć detektywa i sprawdzić, czy służbowe kolacje męża są rzeczywiście służbowe. – Zwlekała z przyjściem do nas przez pół roku mimo, że była już niemal pewna, że mąż ją zdradza. Bała się poznać prawdy, bała się stracić to, co miała. I nie chodziło jej wcale o piękny dom, nowy samochód czy ciuchy od projektantów. Bała się przyznać sama przed sobą, że jej życie to nie bajka, ale mydlana bańka, która pękła jak tylko detektywi przynieśli zdjęcia ukochanego męża z kilkoma różnymi kobietami. A przede wszystkim bardzo kochała swojego męża – dodaje Katarzyna Bracław, detektyw z Warszawy. 

Klienci biur detektywistycznych szukających pomocy w sprawach damsko-męskich dzielą się na dwie grupy: takich, którzy już wiedzą, że są zdradzani, zdecydowali się na rozwód, a materiałów potrzebują tylko dla sądu, oraz takich, którzy przez długi czas nie chcieli widzieć prawdy o swoich związkach, nie dostrzegali jasnych i oczywistych sygnałów zdrady. – To właśnie te osoby, które hołdują zasadzie, że jeśli o czymś nie wiesz, to tego nie ma. Miesiącami, a nawet latami udają, że nie widzą, że rozpadają się ich związki, a partnerzy zdradzają nie raz i nie dwa – wyjaśniają detektywi z Warszawy. 

Jakie są powody takiego zachowania? – Jest ich tyle, ile ludzi. Dowiedzenie się prawdy, o tym, że partner czy partnerka, z którym spędziło się lata, stworzyło dom, ma dzieci romansuje na prawo i lewo lub wręcz prowadzi podwójne życie oraz późniejszy związany z tym rozwód to według badań  drugie z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. Trudno się zatem dziwić, że zdecydowanie się na skorzystanie z usług detektywa i poznanie prawdy to proces, który czasami trwa wiele miesięcy – tłumaczą detektywi z agencji detektywistycznej Detektyw24.

Z opowieści klientów biura detektywistycznego Detektyw24 wynika, że wśród najczęstszych powodów, dla których długo świadomie nie dostrzegali lub bagatelizowali sygnały zdrady współmałżonków są:

  • obawa przed utratą ukochanej osoby;
  • lęk przed rozpadem rodziny;
  • chęć ochrony dzieci przed konfliktem w rodzinie;
  • obawa o sytuację finansową po rozwodzie;
  • stres przed opinią rodziny i przyjaciół;
  • lęk przed samotnym życiem i rodzicielstwem;

Mimo tych wszystkich obaw wielu klientów agencji detektywistycznej Detektyw24, którzy dzięki współpracy z detektywem poznali prawdę o wierności swoich partnerów zgodnie zapewniają, że nie ma nic gorszego od życia w kłamstwie i każda prawda jest lepsza od fałszywej sielanki.

Masz podejrzenia co do wierności partnera? Nie żyj w kłamstwie. Poznaj prawdę o swoim związku! Skontaktuj się z nami.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Święta, a rozstanie…
Tanie, łatwo dostępne i trudne do wykrycia – podsłuchy coraz bardziej niebezpieczne
To nie moje dziecko, czyli jak zaprzeczyć ojcostwu
Unieważnienie małżeństwa – kiedy jest możliwe
Unikanie listów z sądu sparaliżuje postępowania cywilne?
Utrudnianie kontaktów z dzieckiem – poradnik
Uważaj, co wrzucasz do sieci, czyli jakie dane można zdobyć metodą OSINT
Wakacje – czas wzmożonych ucieczek z domu
Walentynki – idealny czas na zdradę?
Wirtualna miłość – jak nie dać się oszukać?
Współpraca z detektywem – jak się zachować?
Wybaczona zdrada a rozwód z orzeczeniem o winie
Wykrywanie podsłuchów – dlaczego warto skorzystać
Wyłudzanie alimentów coraz powszechniejsze
Wynajęcie detektywa – inwestycja na lata
Wynajęcie detektywa – na co zwrócić uwagę?

Ostatnie wpisy

Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czytaj więcej
Wina w rozwodzie a podział majątku
Wina w rozwodzie a podział majątku
Czytaj więcej
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Czytaj więcej
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Czytaj więcej