Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

WALENTYNKI – IDEALNY CZAS NA ZDRADĘ?

Walentynki to dzień wyjątkowy dla wszystkich zakochanych. Mimo, że większość pytanych deklaruje, że każdy dzień jest dobry na wyznawanie miłości to tego dnia jeszcze chętniej świętują. Niestety, tego dnia również wiele związków się rozpada…

Magda zadzwoniła do biura detektywistycznego Detektyw24 na dwa dni przed walentynkami szukając detektywa, który sprawdzi co 14 lutego będzie robił jej narzeczony. – Kilka dni wcześniej nasza klientka zobaczyła kątem oka jak jej partner rezerwował stolik w ich ulubionej restauracji. W tej samej, w której pół roku wcześniej się jej oświadczył. Cieszyła się, że kolejny dzień zakochanych spędzą razem w wyjątkowym dla nich miejscu – wspomina Katarzyna Bracław, detektyw Lublin.

Dziewczyna kupiła nową sukienkę i zaplanowała wyjście do fryzjera. Szykowała się na niespodziankę, bo narzeczony długo nie wspominał o planach na walentynki, a kiedy próbowała go delikatnie podpytać – szybko zmieniał temat. – Myślałam, że to taka zmyłka. Często robił mi podobne żarty, które potem okazywały się niespodziankami, więc byłam pewna, że teraz będzie tak samo – wspomina Magda. Dwa dni przed walentynkami nadzieje na romantyczną kolację prysły jak bańka mydlana, bo narzeczony oświadczył Magdzie, że tych walentynek nie spędzą razem, ponieważ ma naradę w pracy. – Owszem, czasem zdarzało się, że zostawał w pracy do późna, ale nurtowało mnie, że zabookował stolik – opowiada klientka biura detektywistycznego Detektyw24. Magda złożyła fakty i, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości postanowiła skorzystać z pomocy detektywów. 

Czytaj także: szukasz detektywa w Katowicach – kontakt

– Podjęliśmy obserwację od miejsca pracy narzeczonego naszej klientki. Mówił, że zostanie w pracy dłużej, jednak wyszedł dużo wcześniej niż zwykle. Po drodze do domu kupił bukiet czerwonych róż, a potem pojechał do restauracji, w której zarezerwował stolik. Nie siedział przy stoliku zbyt długo sam, szybko dołączyła do niego młoda kobieta, z którą powitał się wyjątkowo czule. Po kolacji pojechali do niej do domu, a narzeczony Magdy wyszedł z domu swojej towarzyszki grubo po północy… – wspomina Artur Hasior, detektyw Katowice. 

Czytaj także: internetowi oszuści matrymonialni – jak nie dać się oszukać?

Święta, wakacje, urlopy, walentynki czy urodziny to wyjątkowe dni, które zakochani chcieliby spędzać wspólnie. – Niestety, równie często to także dni, w których na jaw wychodzą zdrady, romanse i drugie życie. Odnalezione ukryte prezenty, które nie trafiają do żony, paragon ze sklepu z ekskluzywnego sklepu z bielizną, której mąż nigdy nie zobaczył na swojej żonie to tylko niektóre z przykładów tego, jak nasi klienci dowiadują się, że są zdradzani – dodają detektywi z biura detektywistycznego w Katowicach.

Zbliżają się walentynki, ważna rocznica czy urodziny a Twój partner zachowuje się inaczej niż zwykle? Obawiasz się, że będzie świętował z kimś innym? Sprawdź i dowiedz się prawdy

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Święta, a rozstanie…
Tanie, łatwo dostępne i trudne do wykrycia – podsłuchy coraz bardziej niebezpieczne
To nie moje dziecko, czyli jak zaprzeczyć ojcostwu
Unieważnienie małżeństwa – kiedy jest możliwe
Unikanie listów z sądu sparaliżuje postępowania cywilne?
Utrudnianie kontaktów z dzieckiem – poradnik
Uważaj, co wrzucasz do sieci, czyli jakie dane można zdobyć metodą OSINT
Wakacje – czas wzmożonych ucieczek z domu
Walentynki – idealny czas na zdradę?
Wirtualna miłość – jak nie dać się oszukać?
Współpraca z detektywem – jak się zachować?
Wybaczona zdrada a rozwód z orzeczeniem o winie
Wykrywanie podsłuchów – dlaczego warto skorzystać
Wyłudzanie alimentów coraz powszechniejsze
Wynajęcie detektywa – inwestycja na lata
Wynajęcie detektywa – na co zwrócić uwagę?

Ostatnie wpisy

Wina w rozwodzie a władza rodzicielska
Wina w rozwodzie a władza rodzicielska
Czytaj więcej
Kiedy małżonek nie odbiera dokumentów z sądu - rola detektywa
Kiedy małżonek nie odbiera dokumentów z sądu - rola detektywa
Czytaj więcej
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czytaj więcej
Wina w rozwodzie a podział majątku
Wina w rozwodzie a podział majątku
Czytaj więcej