Walentynki - idealny czas na zdradę?

Walentynki to dzień wyjątkowy dla wszystkich zakochanych. Mimo, że większość pytanych deklaruje, że każdy dzień jest dobry na wyznawanie miłości to tego dnia jeszcze chętniej świętują. Niestety, tego dnia również wiele związków się rozpada…

Magda zadzwoniła do biura detektywistycznego Detektyw24 na dwa dni przed walentynkami szukając detektywa, który sprawdzi co 14 lutego będzie robił jej narzeczony. – Kilka dni wcześniej nasza klientka zobaczyła kątem oka jak jej partner rezerwował stolik w ich ulubionej restauracji. W tej samej, w której pół roku wcześniej się jej oświadczył. Cieszyła się, że kolejny dzień zakochanych spędzą razem w wyjątkowym dla nich miejscu – wspomina Katarzyna Bracław detektyw z agencji Detektyw24.net.

Dziewczyna kupiła nową sukienkę i zaplanowała wyjście do fryzjera. Szykowała się na niespodziankę, bo narzeczony długo nie wspominał o planach na walentynki, a kiedy próbowała go delikatnie podpytać – szybko zmieniał temat. – Myślałam, że to taka zmyłka. Często robił mi podobne żarty, które potem okazywały się niespodziankami, więc byłam pewna, że teraz będzie tak samo – wspomina Magda. Dwa dni przed walentynkami nadzieje na romantyczną kolację prysły jak bańka mydlana, bo narzeczony oświadczył Magdzie, że tych walentynek nie spędzą razem, ponieważ ma naradę w pracy. – Owszem, czasem zdarzało się, że zostawał w pracy do późna, ale nurtowało mnie, że zabookował stolik – opowiada klientka biura Detektyw24.net. Magda złożyła fakty i, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości postanowiła skorzystać z pomocy detektywów. 

– Podjęliśmy obserwację od miejsca pracy narzeczonego naszej klientki. Mówił, że zostanie w pracy dłużej, jednak wyszedł dużo wcześniej niż zwykle. Po drodze do domu kupił bukiet czerwonych róż, a potem pojechał do restauracji, w której zarezerwował stolik. Nie siedział przy stoliku zbyt długo sam, szybko dołączyła do niego młoda kobieta, z którą powitał się wyjątkowo czule. Po kolacji pojechali do niej do domu, a narzeczony Magdy wyszedł z domu swojej towarzyszki grubo po północy… – wspomina jeden z detektywów prowadzących sprawę. 

Święta, wakacje, urlopy, walentynki czy urodziny to wyjątkowe dni, które zakochani chcieliby spędzać wspólnie. – Niestety, równie często to także dni, w których na jaw wychodzą zdrady, romanse i drugie życie. Odnalezione ukryte prezenty, które nie trafiają do żony, paragon ze sklepu z ekskluzywnego sklepu z bielizną, której mąż nigdy nie zobaczył na swojej żonie to tylko niektóre z przykładów tego, jak nasi klienci dowiadują się, że są zdradzani – dodaje Daniel Śnieżek z biura detektywistycznego Detektyw24.net.

Zbliżają się walentynki, ważna rocznica czy urodziny a Twój partner zachowuje się inaczej niż zwykle? Obawiasz się, że będzie świętował z kimś innym? Sprawdź i dowiedz się prawdy. 

Czytaj także...

Jak zdradzają kobiety?jak zdradzają kobiety

Co trzecia kobieta ma za sobą „skok w bok” będąc w stałym związku. Stereotyp, że zdrada jest domeną mężczyzn odchodzi do lamusa. Kobiety stają się coraz bardziej przebiegłe i wyrafinowane w ukrywaniu swoich romansów.

Czytaj więcej…

Rozwód z orzeczeniem o winie. Warto?

Co trzecia kobieta ma za sobą „skok w bok” będąc w stałym związku. Stereotyp, że zdrada jest domeną mężczyzn odchodzi do lamusa. Kobiety stają się coraz bardziej przebiegłe i wyrafinowane w ukrywaniu swoich romansów.

Czytaj więcej…

Wirtualna miłość. Jak nie dać się oszukać?

Portale i aplikacje randkowe z roku na rok zyskują na popularności.To, co jednak dla jednych jest wygodną możliwością poszerzenia kręgu znajomych czy poznania miłości życia dla innych stanowi doskonałą metodą oszustwa czy wyłudzenia.

Czytaj więcej…