Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

WYNAJĘCIE DETEKTYWA – INWESTYCJA NA LATA

„Ile kosztuje wynajęcie detektywa?, „jaki jest cennik detektywa?” – to te z pytań, na które pracownicy agencji detektywistycznej odpowiadają najczęściej. Wynagrodzenie detektywa najczęściej zależne jest od okoliczności konkretnej sprawy, ale zazwyczaj jest to inwestycja, która pozwala zyskać dużo więcej lub zabezpieczyć się przed potężnymi stratami.

Zadaniem detektywa jest ustalić fakty oraz zebrać dowody do wykorzystania w sądzie. To, jaki będzie efekt pracy agencji detektywistycznej często zależy od okoliczności, na które nie ma wpływu ani detektyw, ani zlecający. Zazwyczaj jednak klienci korzystający z pomocy detektywa mają już bardzo poważne podejrzenia graniczące z pewnością, a potrzebują dowodów do sądu czy do wykorzystania w negocjacjach.

Wiele spraw, które prowadzą detektywi polega na tym, aby zebrać dowody do rozwodu z orzeczeniem winy jednej ze stron. Aby takie orzeczenie uzyskać należy przekonać sąd, że współmałżonek swoim zachowaniem przyczynił się do rozpadu małżeństwa. – Takie orzeczenie nie tylko daje poczucie sprawiedliwości, ale przede wszystkim wymierne korzyści finansowe. Przede wszystkim mowa tu o alimentach na byłego współmałżonka uznanego za niewinnego. Takie alimenty można otrzymywać nawet dożywotnio – wyjaśnia Katarzyna Bracław, detektyw z Lublina. Alimenty to jednak nie wszystko. – Znane są wyroki sądowe sądów cywilnych, w których orzeczenie o winie jednego z małżonków skutkowało nierównym podziałem wspólnego majątku. Sąd orzekał, że małżonek winny rozpadu związku ma prawo do mniejszej części majątku zgromadzonego podczas trwania małżeństwa – dodaje Artur Hasior z biura detektywistycznego Detektyw24 Katowice.

Czytaj także: ile kosztuje wynajęcie detektywa?

Wynajęcie detektywa w celu zebrania dowodów zdrady to średni koszt w granicach 5-6 tysięcy złotych. W przypadku wygranej w sądzie, zyskania rozwodu z orzeczeniem o winie drugiej strony jest to wydatek, który może zwrócić się już po kilku miesiącach. – A alimenty przy rozwodzie z orzeczeniem winy są dożywotnie. Patrząc tak, inwestycja w detektywa zwróci się po kilku miesiącach – przekonują detektywi.

Podobnie jest w sytuacjach, w których detektyw może pomóc ustrzec się przed wydatkami, których ponoszenie nie jest konieczne. W jakich sytuacjach, dzięki inwestycji w detektywa można zaoszczędzić? – Jednym z częściej wykonywanych przez nas zleceń jest dyskretne pobranie materiału genetycznego i wykonanie badań na ojcostwo. Wykonujemy je w sytuacji podejrzeń, czy alimenty są płacone należnie. I trzeba przyznać, że większość wykonywanych przez nas pobrań i badań potwierdza wątpliwości naszych zlecających. Klienci posługują się naszymi raportami i wynikami testów DNA w celu zaprzeczenia ojcostwa i uniknięcia płacenia alimentów na nieswoje dziecko – tłumaczą eksperci z biura detektywistycznego.

Czytaj także: co dziesiąty mężczyzna wychowuje nieswoje dziecko. Badania ojcostwa

Koszt wynajęcia detektywa mimo, że na pierwszy rzut oka może wydawać się wysoki, jest inwestycją, która pozwala zyskać dużo więcej lub uchronić się przed niesłusznymi kosztami, które można ponosić czasem przez całe życie.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Święta, a rozstanie…
Tanie, łatwo dostępne i trudne do wykrycia – podsłuchy coraz bardziej niebezpieczne
To nie moje dziecko, czyli jak zaprzeczyć ojcostwu
Unieważnienie małżeństwa – kiedy jest możliwe
Unikanie listów z sądu sparaliżuje postępowania cywilne?
Utrudnianie kontaktów z dzieckiem – poradnik
Uważaj, co wrzucasz do sieci, czyli jakie dane można zdobyć metodą OSINT
Wakacje – czas wzmożonych ucieczek z domu
Walentynki – idealny czas na zdradę?
Wirtualna miłość – jak nie dać się oszukać?
Współpraca z detektywem – jak się zachować?
Wybaczona zdrada a rozwód z orzeczeniem o winie
Wykrywanie podsłuchów – dlaczego warto skorzystać
Wyłudzanie alimentów coraz powszechniejsze
Wynajęcie detektywa – inwestycja na lata
Wynajęcie detektywa – na co zwrócić uwagę?

Ostatnie wpisy

Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Czytaj więcej
Czy można podsłuchiwać żonę/męża?
Czy można podsłuchiwać żonę/męża?

Chęć podsłuchania rozmów telefonicznych czy osobistych męża/żony podejrzewanych o niewierność to jeden z pierwszych pomysłów zdradzanych os...

Czytaj więcej
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa

Opieka nad dzieckiem jest jednym z częstszych przedmiotów konfliktów pomiędzy rodzicami po rozwodzie. Niestety wciąż dziecko jest „kartą prze...

Czytaj więcej
Jak się zachować po odkryciu zdrady?
Jak się zachować po odkryciu zdrady?

Jak się zachować po odkryciu zdrady? Przeczytaj koniecznie te wskazówki....

Czytaj więcej