Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

ZDRADA W TRAKCIE PANDEMII – JAK ZDRADZAMY PODCZAS LOCKDOWNU

Wydawać by się mogło, że gdy w Polsce obowiązuje niepisany lockdown i jesteśmy zachęcani do pozostania w domu zdradzanie jest niemal niemożliwe. Zamknięte hotele, niedziałające restauracje i kluby – zdrada w takich okolicznościach wydaje się wręcz niemożliwa. Jak zmieniły się zdrady w trakcie pandemii?

Informacje, o tym jak lockdown wpłynął na związki wydają się ze sobą wręcz sprzeczne. Z jednej strony słyszymy o tym, że ilość złożonych pozwów o rozwód znacznie wzrosła, a z drugiej, że podczas pandemii w związkach Polaków do 49-ego roku życia częściej dochodziło do fizycznych zbliżeń. Jedni badacze twierdzą, że pandemia wywołuje kryzysy w relacjach, inni, że pary wychodzą z lockdownu mocniejsze. Jak jest naprawdę? Czy koronawirus przełożył się na zdrady? I jak zdradzają zdradzający?

– Wiosną, podczas pierwszego lockdownu, gdy faktycznie wszyscy przestrzegali restrykcji i sprzyjała temu pogoda, wiele schadzek kochanków odbywało się na łonie natury, na łące, w parku czy w lesie. I wcale nie były to tylko romantyczne spacery – wspominają detektywi. Faktycznie, wiele zleceń dotyczących zbierania dowodów zdrady w pierwszym okresie pandemii działo się na świeżym powietrzu. 

Czytaj także: poradnik – jak wykryć zdradę

Wskazuje to, na to, że jeśli ktoś bardzo chce zdradzić zrobi to, bez względu na okoliczności. – Niejednokrotnie nasi detektywi byli niemal zdziwieni, kiedy podczas obserwacji par 50+ obserwacja toczyła się w lesie, gdzie kochankowie licząc na dyskrecję i odosobnienie udawali się na potajemną schadzkę – wspomina Katarzyna Bracław, detektyw Lublin.

Znacząco wzrosła także ilość „zdrad na odległość”. – Czyli takich, które dzieją się w internecie, w świecie wirtualnym. Oczywiście, tutaj jest subiektywna indywidualna ocena, czy poznanie i flirtowanie z kimś w internecie jest zdradą jednak biorąc pod uwagę liczbę zakupionych u nas w tym czasie programów umożliwiających monitoring telefonu męża czy żony to chyba ocena tego zjawiska jest jednoznaczna – dodaje Józef z agencji detektywistycznej Detektyw24.

Z czego wynika wzrost ilości zdrad w świecie wirtualnym? – Chyba głównie z nudów. Pandemia skutecznie ograniczyła możliwości spędzania wolnego czasu. Polacy wolne spędzają w internecie i zaglądają na różne strony i różne portale, w tym także te towarzyskie i randkowe. Nawiązują wiele nowych znajomości, a z czasem flirt zmienia się w fascynację, zauroczenie i romans – wyjaśniają prywatni detektywi.

Czytaj także: czy flirt przez internet to zdrada?

Partnerów zaczyna niepokoić ilość czasu poświęcanego na wirtualne rozmowy i obawiają się, że to co na razie jest tylko flirtem na odległość w końcu zmieni się w realny romans. Możliwość podglądu dają programy monitorujące. – W naszym sklepie detektywistycznym można zakupić aplikacje pozwalające na monitoring telefonu. Takie aplikacje powstały z myślą o bezpieczeństwie dzieci, ale klienci bardzo często wykorzystują je do sprawdzania co w internecie robią nie tylko ich pociechy, ale i małżonkowie – tłumaczy Tomasz Stryszowski z agencji Detektyw24.

Aplikacja monitorująca pozwala na kontrolowanie treści połączeń, SMS-ów, wiadomości wymienianych za pośrednictwem komunikatorów internetowych czy historii odwiedzanych stron internetowych. – Warunkiem instalacji takiego programu jest dostęp do telefonu partnera, którego chce się monitorować. Detektyw nie włamuje się na telefon, ani nie wykonuje instalacji zdalnej – wyjaśnia Katarzyna Bracław, detektyw Lublin.

Czytaj także: aplikacja monitorująca na telefon – kup teraz

A co ze spotkaniami? Czy zdrady w trakcie lockdownu są tylko wirtualne lub na łonie natury? – Jak już było wspomniane, jeśli ktoś chce zdradzić to zdradzi i pandemia raczej go nie powstrzyma. Wiemy, że wiele hoteli działa, możliwe są podróże służbowe czy najem krótkoterminowy apartamentów. Zdrady, które wydawały się niewinnym flirtem z nudów przenoszą się do życia realnego – twierdzą detektywi.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Zakaz konkurencji – kiedy i kogo obowiązuje
Zaprzeczenie ojcostwa, uznanie ojcostwa – pomoc detektywa
Zdrada – czy warto znać prawdę?
Zdrada – do rozwodu wystarczą pozory
Zdrada emocjonalna jako powód rozwodu
Zdrada nie zawsze jest powodem rozwodu
Zdrada – przyczyna czy skutek rozwodu
Zdrada – rodzaje, dowody, przykłady…
Zdrada w trakcie pandemii – jak zdradzamy podczas lockdownu
Zdrada w trakcie rozwodu lub separacji – czy jest dopuszczalna?
Zdrada, zazdrość czy porzucenie? Dlaczego rozpadają się małżeństwa na odległość?
Zdradza, a nie chce się rozwieść – jak sobie poradzić
Zdradzający małżonek straci majątek
Zmiany w kontrolach zwolnień lekarskich. Co może ZUS?
Związek na odległość – czy jest skazany na zdradę?

Ostatnie wpisy

Wina w rozwodzie a władza rodzicielska
Wina w rozwodzie a władza rodzicielska
Czytaj więcej
Kiedy małżonek nie odbiera dokumentów z sądu - rola detektywa
Kiedy małżonek nie odbiera dokumentów z sądu - rola detektywa
Czytaj więcej
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czytaj więcej
Wina w rozwodzie a podział majątku
Wina w rozwodzie a podział majątku
Czytaj więcej