Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Czy wychowujesz swoje dziecko?

Niewinny romans na delegacji czy przygoda na imprezie niejednokrotnie może przynieść dużo większe konsekwencje niż wyrzuty sumienia czy moralny kac. Kiedy po kilku tygodniach czy miesiącach dzwoni telefon, a kobieta w słuchawce mówi: „pamiętasz mnie? Mamy ze sobą dziecko!” trudno o zachowanie stalowych nerwów. Czy jednak nieznajoma kobieta mówi prawdę czy może szuka okazji do wzbogacenia się? Detektywi coraz częściej realizują takie zlecenia, jak dyskretne pobranie DNA.

– Dyskretne pobranie materiału genetycznego od dziecka w celu ustalenia ojcostwa zdarza się równie często w przypadkach, w których jedna noc, krótka przygoda skończyły się ciążą, ale także wśród rozwiedzionych małżeństw czy nieformalnych związków kiedy ojciec nagle zaczyna podejrzewać, że wychowuje nieswoje dziecko – wyjaśnia Katarzyna Bracław, detektyw Warszawa.

Na dyskretne pobranie oraz badanie materiału genetycznego decydują się także zdradzone w przeszłości żony. – Kobiety, które wiedzą, że lata temu zostały zdradzone i nagle odkrywają, że mężowie regularnie przesyłają określone kwoty pieniędzy do nieznajomej kobiety są częstymi klientkami agencji detektywistycznej – dodaje Grzegorz Sońta z biura detektywistycznego Detektyw24 Zielona Góra.

Przeprowadzenie badań genetycznych wymaga dostarczenia dobrego materiału z próbką DNA. Wbrew pozorom, aby badanie się udało i przyniosło efekt próbka musi być bardzo dobrej jakości i pochodzić z określonego źródła. – Nośnikiem DNA wcale nie są włosy, chyba, że dostarczone razem z cebulkami. Obcięcie włosa śpiącemu mężowi nie jest dobrym źródłem materiału genetycznego – wyjaśnia detektyw Katarzyna Bracław.

Czytaj także: dyskretne pobranie materiału DNA i badanie ojcostwa

Co zatem jest odpowiednim nośnikiem materiału genetycznego pozwalającego na skuteczne przeprowadzenie badania dającego pewność, że wynik będzie zgodny z prawdą? – Szczoteczka do zębów, guma do żucia, zużyta chusteczka do nosa czy smoczek albo butelka to najlepsze rodzaje próbek do badania DNA – wyjaśnia Grzegorz Sońta z zielonogórskiego biura Detektyw24 i dodaje, że pomimo wielości materiałów, które mogą być źródłem DNA kluczem jest także pochodzenie materiału. – Detektywi pozyskując materiał muszą działać zgodnie z prawem. Nie mogą ukraść dziecku smoczka czy wejść do czyjegoś domu jako hydraulik i zabrać szczoteczkę do zębów – przekonuje detektyw Grzegorz Sońta.

Czytaj także: koszt wynajęcia detektywa

Ostatnie wpisy

Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Czytaj więcej
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Czytaj więcej
Czy można podsłuchiwać żonę/męża?
Czy można podsłuchiwać żonę/męża?

Chęć podsłuchania rozmów telefonicznych czy osobistych męża/żony podejrzewanych o niewierność to jeden z pierwszych pomysłów zdradzanych os...

Czytaj więcej
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa

Opieka nad dzieckiem jest jednym z częstszych przedmiotów konfliktów pomiędzy rodzicami po rozwodzie. Niestety wciąż dziecko jest „kartą prze...

Czytaj więcej