Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Zemsta za zdradę – czy to dobry pomysł?

Doda po rozstaniu z Radkiem Majdanem nagrała Katharsis, Shakira nie ustaje w atakach na Pique, a Miley Cyrus w najnowszym teledysku publicznie wytyka zdrady Liamowi Hamsworthowi. Gwiazdy nie wahają się dokonać zemsty na niewiernym małżonku i publicznie rozliczyć się ze zdrad. Czy warto mścić się na niewiernym małżonku?

Zdrada to sytuacja życiowa wywołująca skrajne emocje: od załamania i spadku poczucia własnej wartości aż po złość i chęć odegrania się czy wręcz zniszczenia życia niewiernemu małżonkowi. Różnorodność emocji przewijających się przez psychikę osób, które dowiedziały się o zdradzie jest ogromna i zmienia się jak w kalejdoskopie. Często nawet w trakcie kilkudziesięciominutowej rozmowy klienci pytani o to, czego oczekują od detektywa i jakie mają plany potrafią podać dwie różne, a przede wszystkim sprzeczne informacje. – Tak skrajne, że po rozmowie nie wiem czego klient oczekuje, a określenie oczekiwań klienta to podstawa w planowaniu czynności detektywistycznych – opowiada Katarzyna Bracław, detektyw Lublin.

Czytaj także: rozwód z orzekaniem o winie – informacje

Zazwyczaj pragnienie zemsty mija wraz z pierwszą złością, a chęć odwetu zastępuje potrzeba spokoju i odzyskania poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji w życiu. – Są jednak takie sytuacje, że ta chęć zemsty pozostaje i kiełkuje w głowie oczekując na odpowiednie okoliczności, które pozwolą odpłacić pięknym za nadobne – mówi Artur Hasior, detektyw Katowice.

Detektywi wspominają, że niektórzy z klientów zdecydowali się na odegranie się na zdradzającym małżonku lub na….kochance/kochanku. – Jeżeli współmałżonek ma romans z osobą pozostającą w związku to najpopularniejszą metodą zemsty jest donos o zdradzie do partnera tej osoby – wyjaśnia Izabela Osika, kobieta detektyw ze Śląska i wspomina – W czasie pandemii odkryliśmy zdradę żony naszego klienta. Mężczyzna postanowił donieść o wszystkim żonie kochanka swojej żony. Wysłał wspólne zdjęcia „zakochanych” do partnerki kochanka. Pech chciał, że kochanek z żoną byli na kwarantannie. Zapewne to były gorące dwa tygodnie – mówi.

Czytaj także: jakie dowody do rozwodu?

Innym pomysłem miał być billboard, który chciała zawiesić przed siedzibą firmy zdradzona żona. – Dlaczego przed firmą? Bo jej mąż, uznany dyrektor w tej firmie miał romans z podwładną. Zemstą miało być zniszczenie mu kariery i doprowadzenie do zwolnienia męża z pracy. Odpuściła dopiero po argumentacji, że doprowadzenie do utraty pracy męża pogorszy sytuację finansową samej klientki, zmniejszy jej szanse na satysfakcjonujące alimenty dla dzieci i dla siebie – wyjaśniają detektywi.

Z kolei inny pomysł na zemstę miała klientka, której mąż miał romans z kobietą dużo starszą od siebie będącą raczej w wieku zbliżonym do jego matki niż żony. – Zdjęcia zrobione przez naszych detektywów wywołała i nosiła ze sobą. Kiedy spotkała jakichś wspólnych znajomych lub kolegów męża pokazywała te zdjęcia informując wszystkich dookoła kim jest kobieta, dla której mężczyzna porzucił rodzinę – mówi detektyw Katarzyna Bracław.

Czytaj także: jak wykryć zdradę – poradnik

Czy zemsta jest dobrą formą poradzenia sobie z emocjami po rozstaniu? -Nie chcemy oceniać, każdy sam decyduje jak sobie poradzi z rozpadem związku i niewiernością współmałżonka. Osoby, które znalazły się w takiej życiowej sytuacji coraz częściej decydują się na wsparcie psychologa lub psychiatry. Fachowe wsparcie specjalisty jest kluczowe, aby uporać się z tą trudną sytuacją życiową – wyjaśniają detektywi.

Ostatnie wpisy

Czy można podsłuchiwać żonę/męża?
Czy można podsłuchiwać żonę/męża?

Chęć podsłuchania rozmów telefonicznych czy osobistych męża/żony podejrzewanych o niewierność to jeden z pierwszych pomysłów zdradzanych os...

Czytaj więcej
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa

Opieka nad dzieckiem jest jednym z częstszych przedmiotów konfliktów pomiędzy rodzicami po rozwodzie. Niestety wciąż dziecko jest „kartą prze...

Czytaj więcej
Jak się zachować po odkryciu zdrady?
Jak się zachować po odkryciu zdrady?

Jak się zachować po odkryciu zdrady? Przeczytaj koniecznie te wskazówki....

Czytaj więcej
Jak udowodnić zdrady z pracownicami seksualnymi?
Jak udowodnić zdrady z pracownicami seksualnymi?

Telefon i komputer to najczęstsze źródła, z których kobiety najczęściej dowiadują się, iż mąż/partner spotyka się z kobietami oferującym...

Czytaj więcej