Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

MONITORING TELEFONU – PROSTSZY NIŻ MYŚLISZ

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy jest chyba największą bazą informacji o każdym z nas. Telefon to już nie tylko urządzenie do dzwonienia, ale także karta kredytowa, album fotograficzny, notes czy źródło danych zdrowotnych. W telefonie mamy maile, portale społecznościowe czy aplikacje randkowe. Dostęp do danych w telefonie pozwala w pełni odtworzyć styl i sposób życia danej osoby.

Aplikacje monitorujące na telefony biją rekordy popularności zarówno wśród małżonków podejrzewających niewierność drugiej połówki, jak i wśród rodziców zaniepokojonych zachowaniem swoich dzieci. – Właśnie w tych dwóch przypadkach najczęściej klienci sięgają po aplikacje monitorujące na telefon. Trzeba pamiętać, że o ile w sytuacji, gdy aplikacja trafia na telefon nieletniego dziecka to nie ma z tym problemu. Instalując ją na telefonie współmałżonka czy partnera powinniśmy go o tym poinformować – wyjaśnia Katarzyna Bracław, detektyw z Lublina.

Możliwości techniczne aplikacji monitorujących zwiększają się praktycznie bez przerwy. – Jeszcze kilka miesięcy temu sprzedawaliśmy głównie programy pozwalające na dostęp tylko do połączeń telefonicznych i SMS-ów, czyli klasycznych funkcji telefonu. Później udało się uzyskać częściowy dostęp do komunikatorów internetowych typu Messenger czy WhatsApp, ale tylko do wiadomości wychodzących. Dzisiaj aplikacje monitorujące dają pełny dostęp do danych na telefonie komórkowym – wyjaśnia Rafał Pizoń ze sklepu detektywistycznego DM24.

Obecnie program monitorujący na telefon daje dostęp do pełnych treści wysyłanych na komunikatorach internetowych, do notatek zapisanych na telefonie czy danych zbieranych przez aplikacje. – Jeden z klientów opowiadał, że zainstalował program na telefonie swojej żonie, ponieważ podejrzewał ją o niewierność. Kobieta powiedziała, że będzie w biurze do późna bo ma ogromne zaległości w papierach. W połączeniach ani w wiadomościach nie było nic niepokojącego. Lokalizacja również wskazywała biuro. Zajrzał do aplikacji z danymi zdrowotnymi w tym danymi o jej aktywności. Okazało się, że kobieta zrobiła kilkaset kroków. Przeszła do pokoi hotelowych znajdujących się na tyłach jej firmy i tam spotkała się z kochankiem – wspominają detektywi z agencji Detektyw24.

Niejednokrotnie, aplikacje monitorujące na telefon są pierwszym krokiem jaki wykonują klienci przed podjęciem współpracy z prywatnym detektywem. Sami instalują takie oprogramowania i zbierają informacje, które pozwalają im następnie precyzyjnie wskazać terminy obserwacji. Dzięki takim podpowiedziom współpraca z detektywem jest jeszcze bardziej owocna.

Aplikacje oferowane przez sklep DM24 posiadają także funkcję nasłuchu otoczenia. – Jedna z klientek zainstalowała aplikację w telefonie swojego męża, ale była niedyskretna i zdradziła się, że wie, że mężczyzna rozmawia z innymi kobietami. Ten chciał być sprytny i kupił sobie drugi telefon. Nie wpadł jednak na pomysł, że smartfon z zainstalowanym oprogramowaniem służy jako… podsłuch poprzez funkcję nagrywania otoczenia i słyszała wszystko, łącznie z tym jak umawia się z kochanką na randkę – wspomina Katarzyna Bracław, detektyw.

Aby uzyskać dostęp do telefonu z systemem Android wystarczy pobrać wskazane oprogramowanie i zainstalować je na telefonie. Cała operacja trwa około 5-7 minut.

Chcesz kupić aplikację monitorującą na telefon? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Nastolatki, rodzina, prawo rodzinne. Blog detektywistyczny
Kiedy rozwód nie jest możliwy? Przeszkody rozwodowe
Kiedy zaczyna się zdrada?
Kiedy żona płaci alimenty byłemu mężowi…
Kobieta detektyw to dobry detektyw
Kobiety zdradzają coraz częściej. Czy przegonią mężczyzn w ilości zdrad?
Kontrola pracownika na zwolnieniu lekarskim
Koronawirus i kwarantanna – wsparcie detektywa
Kurs detektywistyczny. Blog detektywistyczny
Lewe zwolnienia lekarskie – spryt czy zwykłe oszustwo?
Fałszywe zwolnienia lekarskie. Blog detektywistyczny
Małżeństwo przez granicę – jak i gdzie przeprowadzić rozwód?
Mediacje w sprawie rozwodowej – czy warto?
Moda na rozwód?
Monitoring telefonu – prostszy niż myślisz
Możliwości zarobkowe a alimenty

Ostatnie wpisy

Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Czytaj więcej
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Czytaj więcej
Czy można podsłuchiwać żonę/męża?
Czy można podsłuchiwać żonę/męża?

Chęć podsłuchania rozmów telefonicznych czy osobistych męża/żony podejrzewanych o niewierność to jeden z pierwszych pomysłów zdradzanych os...

Czytaj więcej
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa

Opieka nad dzieckiem jest jednym z częstszych przedmiotów konfliktów pomiędzy rodzicami po rozwodzie. Niestety wciąż dziecko jest „kartą prze...

Czytaj więcej