Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

MODA NA ROZWÓD?

Niemal 193. tysiące małżeństw zawartych w 2017 roku oraz ponad 65. tysięcy rozwodów. Tendencja wzrostowa ilości rozpadających się małżeństw trwa i nic nie wskazuje na to, aby miała się zatrzymać. Jak wskazuje doświadczenie detektywów – coraz częściej decyzję o rozwodzie podejmują kobiety.

Statystyki wskazują, że to mężczyźni od wielu lat górują w zdradach i pozamałżeńskich związkach. Mimo to, kobiety często nie decydowały się na rozwód. – Było niepisane społeczne przyzwolenie na męskie zdrady. Faceci byli usprawiedliwiani, na siłę szukano wymówek: a to wyjazd służbowy, alkohol, „tylko seks”… żony cierpiały, ale przymykały na to oko. Bały się o swoją przyszłość, nie chciały aby dzieci wychowywały się w niepełnych rodzinach – wyjaśnia Katarzyna Bracław, detektyw z agencji detektywistycznej Detektyw24 z Warszawy.

Czytaj także: koszt wynajęcia detektywa

Teraz sytuacja się zmienia. Kobiety są coraz bardziej pewne siebie, wykształcone, robią karierę i zarabiają. – Nie boją się odejść od męża, który ich nie szanuje i zdradza na prawo i lewo. W dodatku śmiało sięgają po swoje i egzekwują należne im prawa: wnioskują o rozwód z orzeczeniem o winie, walczą o alimenty dla siebie i dzieci – wyjaśnia Józef z biura detektywistycznego w Warszawie.

Uczeni od lat prowadzą badania, sprawdzają która płeć chętniej i łatwiej decyduje się na „skok w bok”. Mężczyźni są pionierami w tych badaniach, jednak kobiety depczą im po piętach. Jak wskazują statystyki zdradza połowa mężczyzn i co trzecia kobieta. – Kobiety są nie tylko bardziej śmiałe w walce o swoje prawa, kiedy nie układa się im w małżeństwie, ale także coraz częściej same wdają się w romanse – przyznają detektywi z Warszawy. 

Trudno powiedzieć, czy kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu było mniej zdrad czy nikt o tym nie mówił aż tyle. Czy mamy do czynienia ze swoistą „modą na rozwód”? – Nie wiemy, ale najważniejsze, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie chcą być oszukiwani i coraz chętniej korzystają z pomocy biura detektywistycznego, aby poznać prawdę o swoim partnerze i świadomie decydować o przyszłości związku – słyszymy opinie pracowników z warszawskiego biura detektywistycznego Detektyw24.

Czytaj także: dowody do rozwodu – kontakt

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Nastolatki, rodzina, prawo rodzinne. Blog detektywistyczny
Kiedy rozwód nie jest możliwy? Przeszkody rozwodowe
Kiedy zaczyna się zdrada?
Kiedy żona płaci alimenty byłemu mężowi…
Kobieta detektyw to dobry detektyw
Kobiety zdradzają coraz częściej. Czy przegonią mężczyzn w ilości zdrad?
Kontrola pracownika na zwolnieniu lekarskim
Koronawirus i kwarantanna – wsparcie detektywa
Kurs detektywistyczny. Blog detektywistyczny
Lewe zwolnienia lekarskie – spryt czy zwykłe oszustwo?
Fałszywe zwolnienia lekarskie. Blog detektywistyczny
Małżeństwo przez granicę – jak i gdzie przeprowadzić rozwód?
Mediacje w sprawie rozwodowej – czy warto?
Moda na rozwód?
Monitoring telefonu – prostszy niż myślisz
Możliwości zarobkowe a alimenty

Ostatnie wpisy

Czy można podsłuchiwać żonę/męża?
Czy można podsłuchiwać żonę/męża?

Chęć podsłuchania rozmów telefonicznych czy osobistych męża/żony podejrzewanych o niewierność to jeden z pierwszych pomysłów zdradzanych os...

Czytaj więcej
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa

Opieka nad dzieckiem jest jednym z częstszych przedmiotów konfliktów pomiędzy rodzicami po rozwodzie. Niestety wciąż dziecko jest „kartą prze...

Czytaj więcej
Jak się zachować po odkryciu zdrady?
Jak się zachować po odkryciu zdrady?

Jak się zachować po odkryciu zdrady? Przeczytaj koniecznie te wskazówki....

Czytaj więcej
Jak udowodnić zdrady z pracownicami seksualnymi?
Jak udowodnić zdrady z pracownicami seksualnymi?

Telefon i komputer to najczęstsze źródła, z których kobiety najczęściej dowiadują się, iż mąż/partner spotyka się z kobietami oferującym...

Czytaj więcej