Kobiety zdradzają coraz częściej. Czy przegonią mężczyzn w ilości zdrad?

detektyw24Detektyw zajmuje się głównie śledzeniem niewiernych mężów – taki stereotyp utarł się przez lata w oparciu o opinię, że to mężczyźni zdradzają najczęściej. Z usług detektywa coraz chętniej korzystają także mężczyźni. Czy to znaczy, że kobiety zdradzają częściej czy faceci przestali się wstydzić, że są zdradzani.

– Moja żona ma kochanka – takie słowa słyszą każdego dnia detektywi z biura detektywistycznego Detektyw 24, gdy spotykają się z klientami, którzy zlecają obserwację niewiernych żon. I chociaż czasami źle pojęta męska duma utrudnia przyznanie się do faktu, że partnerka zdradza, detektywi coraz częściej przygotowują materiały dowodowe dokumentujące zdradę kobiet.

Przez lata wśród klientów biur detektywistycznych dominowały kobiety. – Utarło się, że to one chcą złapać swoich niewiernych mężów i że to głównie panowie zaliczają „skoki w bok”. Tymczasem kobiety coraz częściej i chętniej zdradzają, a mężczyźni korzystają z pomocy prywatnego detektywa – wyjaśnia Katarzyna Bracław, detektyw z biura Detektyw24.

Statystyki uparcie wskazują, że połowa mężczyzn zdradziła swoją kobietę przynajmniej raz w życiu. Z kolei, co trzecia pani zaliczyła „skok w bok”. Znacząco rośnie nie tylko ilość zdrad, ale także ilość kobiet łamiących przysięgę wierności. – Jeszcze kilka lat temu badania i nasze doświadczenie wskazywało, że zdradę ma na koncie co czwarta kobieta, teraz już co trzecia czy wkrótce panie dorównają mężczyznom w ilości relacji pozamałżeńskich? – zastanawia się Daniel Śnieżek z biura detektywistycznego Detektyw 24.

– Mężczyźni chętnie decydują się na pojedyncze skoki w bok na imprezie czy wyjeździe służbowym, ewentualnie krótkie romanse. Z kolei kobiety, jeśli już decydują się na zdradę, wchodzą w dłuższe, czasami wręcz wieloletnie relacje chociaż jest to uogólnienie i od każdej zasady zdarzają się wyjątki – mówi Katarzyna Bracław, detektyw i wspomina obserwację kobiety, której mąż często wyjeżdżał służbowo. – Obserwowaliśmy ją przez tydzień i w tym czasie spotkała się z trzema różnymi mężczyznami. Ich zachowanie świadczyło, że z każdym miała wyjątkowo bliską relację. Jej mąż był zdruzgotany. Nie tylko dlatego, że potwierdziły się przypuszczenia, że jest zdradzany, ale także dlatego, że kochanków było aż trzech – dodaje.

Ilość zleceń oraz wiele lat doświadczenia pozwala na wyciąganie wniosków i tworzenie własnych statystyk, ale każda sprawa realizowana przez detektywa traktowana jest indywidualnie. – Mimo schematów i wzorców zachowań nigdy nie zdarzyły się dwie takie same sprawy. Mamy ogromne doświadczenie oraz tysiące zrealizowanych spraw, ale do każdego nowego zlecenia podchodzimy indywidualnie z otwartymi głowami i pomysłami na skuteczne przeprowadzenie sprawy – zapewniają detektywi z biura detektywistycznego Detektyw24.

Masz podejrzenia, że jesteś zdradzany? Obawiasz się, że partner ma kochankę? Detektyw czeka na Twój telefon.

Czytaj także...

Jak zdradzają kobiety?jak zdradzają kobiety

Co trzecia kobieta ma za sobą „skok w bok” będąc w stałym związku. Stereotyp, że zdrada jest domeną mężczyzn odchodzi do lamusa. Kobiety stają się coraz bardziej przebiegłe i wyrafinowane w ukrywaniu swoich romansów.

Czytaj więcej…

Rozwód z orzeczeniem o winie. Warto?

Co trzecia kobieta ma za sobą „skok w bok” będąc w stałym związku. Stereotyp, że zdrada jest domeną mężczyzn odchodzi do lamusa. Kobiety stają się coraz bardziej przebiegłe i wyrafinowane w ukrywaniu swoich romansów.

Czytaj więcej…

Wirtualna miłość. Jak nie dać się oszukać?

Portale i aplikacje randkowe z roku na rok zyskują na popularności.To, co jednak dla jednych jest wygodną możliwością poszerzenia kręgu znajomych czy poznania miłości życia dla innych stanowi doskonałą metodą oszustwa czy wyłudzenia.

Czytaj więcej…