Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

KOBIETY ZDRADZAJĄ CORAZ CZĘŚCIEJ. CZY PRZEGONIĄ MĘŻCZYZN W ILOŚCI ZDRAD?

Detektyw zajmuje się głównie śledzeniem niewiernych mężów – taki stereotyp utarł się przez lata w oparciu o opinię, że to mężczyźni zdradzają najczęściej. Z usług detektywa coraz chętniej korzystają także mężczyźni. Czy to znaczy, że kobiety zdradzają częściej czy faceci przestali się wstydzić, że są zdradzani.

– Moja żona ma kochanka – takie słowa słyszą każdego dnia detektywi z biura detektywistycznego Detektyw 24, gdy spotykają się z klientami, którzy zlecają obserwację niewiernych żon. I chociaż czasami źle pojęta męska duma utrudnia przyznanie się do faktu, że partnerka zdradza, detektywi coraz częściej przygotowują materiały dowodowe dokumentujące zdradę kobiet.

Przez lata wśród klientów biur detektywistycznych dominowały kobiety. – Utarło się, że to one chcą złapać swoich niewiernych mężów i że to głównie panowie zaliczają „skoki w bok”. Tymczasem kobiety coraz częściej i chętniej zdradzają, a mężczyźni korzystają z pomocy prywatnego detektywa – wyjaśnia Katarzyna Bracław, detektyw z biura Detektyw24.

Statystyki uparcie wskazują, że połowa mężczyzn zdradziła swoją kobietę przynajmniej raz w życiu. Z kolei, co trzecia pani zaliczyła „skok w bok”. Znacząco rośnie nie tylko ilość zdrad, ale także ilość kobiet łamiących przysięgę wierności. – Jeszcze kilka lat temu badania i nasze doświadczenie wskazywało, że zdradę ma na koncie co czwarta kobieta, teraz już co trzecia czy wkrótce panie dorównają mężczyznom w ilości relacji pozamałżeńskich? – zastanawia się Daniel Śnieżek z biura detektywistycznego Detektyw 24.

– Mężczyźni chętnie decydują się na pojedyncze skoki w bok na imprezie czy wyjeździe służbowym, ewentualnie krótkie romanse. Z kolei kobiety, jeśli już decydują się na zdradę, wchodzą w dłuższe, czasami wręcz wieloletnie relacje chociaż jest to uogólnienie i od każdej zasady zdarzają się wyjątki – mówi Katarzyna Bracław, detektyw i wspomina obserwację kobiety, której mąż często wyjeżdżał służbowo. – Obserwowaliśmy ją przez tydzień i w tym czasie spotkała się z trzema różnymi mężczyznami. Ich zachowanie świadczyło, że z każdym miała wyjątkowo bliską relację. Jej mąż był zdruzgotany. Nie tylko dlatego, że potwierdziły się przypuszczenia, że jest zdradzany, ale także dlatego, że kochanków było aż trzech – dodaje.

Ilość zleceń oraz wiele lat doświadczenia pozwala na wyciąganie wniosków i tworzenie własnych statystyk, ale każda sprawa realizowana przez detektywa traktowana jest indywidualnie. – Mimo schematów i wzorców zachowań nigdy nie zdarzyły się dwie takie same sprawy. Mamy ogromne doświadczenie oraz tysiące zrealizowanych spraw, ale do każdego nowego zlecenia podchodzimy indywidualnie z otwartymi głowami i pomysłami na skuteczne przeprowadzenie sprawy – zapewniają detektywi z biura detektywistycznego Detektyw24.

Masz podejrzenia, że jesteś zdradzany? Obawiasz się, że partner ma kochankę? Detektyw czeka na Twój telefon.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Nastolatki, rodzina, prawo rodzinne. Blog detektywistyczny
Kiedy rozwód nie jest możliwy? Przeszkody rozwodowe
Kiedy zaczyna się zdrada?
Kiedy żona płaci alimenty byłemu mężowi…
Kobieta detektyw to dobry detektyw
Kobiety zdradzają coraz częściej. Czy przegonią mężczyzn w ilości zdrad?
Kontrola pracownika na zwolnieniu lekarskim
Koronawirus i kwarantanna – wsparcie detektywa
Kurs detektywistyczny. Blog detektywistyczny
Lewe zwolnienia lekarskie – spryt czy zwykłe oszustwo?
Fałszywe zwolnienia lekarskie. Blog detektywistyczny
Małżeństwo przez granicę – jak i gdzie przeprowadzić rozwód?
Mediacje w sprawie rozwodowej – czy warto?
Moda na rozwód?
Monitoring telefonu – prostszy niż myślisz
Możliwości zarobkowe a alimenty

Ostatnie wpisy

Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czytaj więcej
Wina w rozwodzie a podział majątku
Wina w rozwodzie a podział majątku
Czytaj więcej
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Czytaj więcej
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Czytaj więcej