Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Kiedy zaczyna się zdrada?

Kiedy zaczyna się zdrada? Dla każdego z nas granica pomiędzy lojalnością a jej brakiem leży w innym miejscu. Jedna osoba poczuje się zdradzona, gdy jej partner flirtuje z przypadkowo spotkaną osobą, a inna dopiero, gdy w grę wchodzi zdrada fizyczna. O tym, jak zdradę postrzegają klienci naszego biura detektywistycznego opowiemy dzisiaj.

„Dzień dobry, potrzebuję wynająć detektywa bo zdradza mnie żona/mąż” – tak często rozpoczynają się rozmowy z klientami, którzy chcą skorzystać z usług detektywa. Na tak sformułowane oczekiwania chcąc odpowiednio dobrać strategię i metodę działania, detektyw odpowiada pytaniem: „A skąd wzięły się podejrzenia o niewierność małżonka/małżonki?” I dalej dyskusja zaczyna się toczyć bardzo różnie, w zależności od tego, jaką informację usłyszy detektyw prowadzący konsultację.

Czytaj także: jak rozpoznać zdradę – czyli symptomy niewierności

Zatem, kiedy klienci biura detektywistycznego czują się zdradzeni, pomijając oczywiste sytuacje relacji intymnych/nowych związków?

  • kiedy mąż/żona nawiązuje relacje przez portale społecznościowe. To dla wielu osób przekroczenie granicy lojalności w związku. Nawiązywanie nowych relacji przez portale społecznościowe uważają za igranie z ogniem, bo z pozoru z niewinnej znajomości może się rozwinąć trwalsza i bliższa relacja, a stąd już bliska droga do romansu. Czy to znaczy, że będąc w związku partnerzy nie mogą już poznawać nowych osób? – Wiele osób nie chce, aby ich małżonek nawiązywał znajomości przez portale społecznościowe, bo boi się tego, jak nowa znajomość się rozwinie, a biorąc pod uwagę, że te znajomości są zazwyczaj ukrywane przed stałym partnerem to nie wiadomo, jakie treści są w tych rozmowach. Nawet jeśli pozbawione są podtekstów intymnych to obawa dotyczy zdrady emocjonalnej – gdy nieznana osoba z internetu staje się bliższa niż współmałżonek to wielu osobom towarzyszy poczucie zdrady psychicznej, emocjonalnej – wyjaśnia Katarzyna Bracław, detektyw Lublin.
  • kiedy mąż/żona jest w bliskiej przyjaźni z osobą płci przeciwnej. Często są to przyjaźnie od lat, ich staż jest dłuższy niż staż małżeński. I często nie ma w tym nic złego, dopóki przyjaciel/przyjaciółka nie staje się ważniejszy niż współmałżonek. – Takie przyjaźnie wyniesione z czasów młodości rozszerzają się na partnerów i to jest super. Gorzej, gdy przyjaciel/przyjaciółka trzymani są w sekrecie i wtedy rodzą się podejrzenia co do charakteru tej znajomości – mówi Tomasz Stryszowski, biuro detektywistyczne Toruń.
  • kiedy mąż/żona nagle nawiązuje bliską znajomość z osobą… tej samej płci. – I to nawet nie dotyczy podejrzeń o homoseksualizm, ale znowu o bliską relację emocjonalną, a także o wpływ, jaki nowy znajomy/znajoma ma na partnera. Często słyszymy, że „nowy kumpel jest po rozwodzie i chwali sobie wolny tryb życia, boję się, że przez jego wpływ mój mąż się ode mnie oddali”. Takie zachowania nasi klienci także postrzegają jako zdradę – mówią detektywi.
  • kiedy mąż/żona korzystają z portali z treściami erotycznymi. – Tutaj obawy dotyczą jednak głównie kobiet, które boją się, że ich partnerzy od oglądania przejdą do spotkań z osobami oferującymi usługi seksualne – mówi detektyw Bracław.

Czytaj także: zemsta za zdradę – czy to dobry pomysł?

W zależności od tego, jakiego rodzaju sytuację opiszą klienci – detektyw podpowie i dobierze odpowiednie środki i metody działania. Jeśli masz pytania do detektywa, bo podejrzewasz nielojalność swojego partnera – zadzwoń do nas.

Ostatnie wpisy

Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Czytaj więcej
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Czytaj więcej
Czy można podsłuchiwać żonę/męża?
Czy można podsłuchiwać żonę/męża?

Chęć podsłuchania rozmów telefonicznych czy osobistych męża/żony podejrzewanych o niewierność to jeden z pierwszych pomysłów zdradzanych os...

Czytaj więcej
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa
Kontrola opieki nad dzieckiem - pomoc detektywa

Opieka nad dzieckiem jest jednym z częstszych przedmiotów konfliktów pomiędzy rodzicami po rozwodzie. Niestety wciąż dziecko jest „kartą prze...

Czytaj więcej