Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw jak terapeuta. Obserwacja pomaga zaufać

Zaspokojenie ciekawości spowodowanej nadmierną zazdrością, odbudowa zaufania po kryzysie w związku czy nawet brak pewności siebie – to powody, dla których wielu klientów decyduje się na wynajęcie detektywa do obserwacji małżonka licząc na to, że… podczas obserwacji nic się nie wydarzy.

Wiele zleceń detektywów polegających na obserwacji małżonków wiąże się z nadmierną zazdrością i przekonaniem, że każde oddzielne wyjście męża lub żony musi oznaczać schadzkę z  kochankiem. – Bardzo często prowadzimy obserwację osób, na zlecenie żony lub męża, podczas której nie dzieje się absolutnie nic, co mogłoby zaniepokoić naszego klienta. Drobne kryzysy czy problemy w związku, nowi znajomi czy zainteresowania wzbudzają podejrzenia, że partner wdał się w romans. Podejrzenia narastają, myśli nie dają spokoju, a każdy gest i każde słowo jest potwierdzeniem tych podejrzeń – opowiada Katarzyna Bracław, detektyw z Lublina. 

Dla takich klientów wynajęcie detektywa ma działanie wręcz terapeutyczne. Pojawiające się kryzysy i kłótnie sprawiają, że zaufanie w związku maleje i trudno jest uspokoić dręczące myśli o zdradzie. Takich podejrzeń trudno się pozbyć bez pomocy. Dla zazdrosnych partnerów lub w związkach, które przeszły poważny kryzys usługi detektywa są lekarstwem na zazdrość i podejrzliwość. Detektywi wielokrotnie realizują zlecenia trwające tygodniami czy z przerwami nawet miesiącami, podczas których ani razu nie zaobserwują żadnego podejrzanego zachowania osoby obserwowanej, ale mimo to klient decyduje się na przedłużanie zlecenia, ponieważ każda obserwacja osób prowadzona przez detektywa pozwala na spokojny sen i pomaga odbudować relację. 

– Najbardziej w pamięć zapadł mi klient, który obserwował swoją żonę przez 3 tygodnie bez przerwy podczas swojego służbowego wyjazdu. Zdecydował się na takie zlecenie bo podczas poprzedniej równie długiej podróży służbowej żona czasami wieczorami nie odbierała telefonu. Uznał, że go zdradzała w tym czasie i te myśli nie pozwoliły mu spokojnie żyć. Kryzys w małżeństwie się pogłębiał. Kiedy musiał wyjechać po raz kolejny wynajął nas i był przeszczęśliwy kiedy codziennie wieczorem otrzymywał od nas informację, że nic niepokojącego się wydarzyło. Musiał dosłownie i namacalnie sprawdzić, że żona jest mu wierna, aby na nowo jej zaufać -wspomina Witold Szczęch z agencji Detektyw24.net.

Czytaj także: sprawy rozwodowe cennik

Detektywi równie często mają do czynienia z partnerami, którymi kieruje nadmierna zazdrość. Niektóre osoby mają przekonanie, że będąc w związku powinni robić ze swoimi partnerami razem niemal wszystko – zajmować się domem, spędzać czas, na wszystkie wyjścia iść zawsze razem. Zabraniają wyjść z kolegami na mecz czy z koleżankami na plotki. Nie dają małżonkom przestrzeni i są zazdrośni o wszystko. Dochodzi do tego, że dzwonią prosząc o pilną obserwację bo mąż wyszedł na spacer z psem na godzinę lub żona „za długo” jest na zakupach. Jest to swego rodzaju uzależnienie od wiedzy co robi partner i potrzeby ciągłego kontrolowania. – Takie zlecenia oczywiście też przyjmujemy. Jeżeli klientka będzie bardziej spokojna, że detektyw sprawdzi, że mąż faktycznie jest na meczu z kolegami, a nie na intymnej schadzce to w czym problem? – pytają retorycznie detektywi.

Problemy z zaufaniem w związku czy zazdrością dotyczą niemal wszystkich par. Kiedy się nasilają i utrudniają wspólne życie warto zdecydować się na usługi detektywa.

Czytaj także: Dowody do rozwodu – obserwacja osób

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Czy flirt przez internet to też zdrada?
Czy intercyza zwalnia z alimentów?
Czy kobiety są lepszymi detektywami?
Czy komunikatory internetowe są bezpieczne?
Czym jest niedostatek i jak wpływa na alimenty
Czy nieobecność w Walentynki to sygnał zdrady?
Czy opłaca się wynająć detektywa?
Czy pracodawca może czytać maile i sprawdzać komputer?
Czy przez zdradę małżeńską można stracić prawa rodzicielskie do dzieci?
Czy wierność jest wbrew naturze?
Jak przeprowadzić badanie ojcostwa? Blog detektywistyczny
Czy żona może podsłuchiwać męża? Podsłuchy w sprawie rozwodowej
Dajcie mi człowieka, a znajdzie się paragraf – wciąż aktualne?
Detektywi w zderzeniu z serialami. Ile prawdy jest w programach telewizyjnych?
Detektyw jak terapeuta. Obserwacja pomaga zaufać
Zdrada, rozwód, dowody do rozwodu. Blog detektywistyczny

Ostatnie wpisy

Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czy detektyw może legalnie pobrać materiał genetyczny od dziecka?
Czytaj więcej
Wina w rozwodzie a podział majątku
Wina w rozwodzie a podział majątku
Czytaj więcej
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Jak się przygotować do współpracy z detektywem?
Czytaj więcej
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Alkoholizm - powód rozwodu czy negatywna przeszkoda?
Czytaj więcej