Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Solec Kujawski

Prywatny detektyw Solec Kujawski

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Solec Kujawski

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Solec Kujawski

Detektyw24 to agencja detektywistyczna, która działa od wielu lat. Nasze doświadczenie wynika z tego, że rozwiązaliśmy bardzo dużo spraw różnego rodzaju i o różnorodnym podłożu. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom kompleksowe usługi. W naszej ofercie znajdują się propozycje i dla Klientów indywidualnych, i dla właścicieli firm. Brakuje Ci dowodów, żeby udowodnić swoje racje? A może wstępujesz na drogę sądową i chcesz znaleźć materiał, który możesz wykorzystać na rozprawie sądowej? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi prywatni detektywi działają w zgodzie z prawem. Współpracujemy tylko z licencjonowanymi detektywami. Jest to zgodne z ustawą o usługach detektywistycznych. A musisz wiedzieć, że tylko materiały i dowody pozyskane przez osoby, które mają prawo do wykonywania czynności śledczych są wartościowym dowodem na rozprawie. Możemy potwierdzić autentyczność dowodów w czasie rozprawy sądowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że współpraca z nami przyniesie realną korzyść.

Agencja detektywistyczna Solec Kujawski

Nasza agencja detektywistyczna ma bardzo szeroki zakres usług. Dotyczą one zarówno spraw cywilnych, majątkowych, jak i karnych. Osobną ofertę mamy dla właścicieli firm i w kwestii spraw gospodarczych.

Najczęściej nasi klienci szukają u nas wsparcia w rozwiązaniu spraw rodzinnych. Nie zawsze jest to łatwe – są to bardzo emocjonalne i trudne sprawy. Dlatego z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do naszych Klientów, by pomóc im w zbieraniu materiałów udowadniających zdradę, potrzebnych przy orzekaniu winy na rozprawie rozwodowej i tym podobne.

Jednak nasza oferta jest o wiele szersza. Świadczymy usługi obejmujące wywiady majątkowe i szeroko rozumiane sprawy spadkowe. Poszukujemy spadkobierców, prowadzimy działania, by ustalić nieruchomości i ruchomości.

Podejmujemy się także zadania poszukiwania osób zaginionych lub porwanych. Możemy ustalić dane adresowe osób, z którymi nagle urwał się nam kontakt. Działamy dyskretnie i zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo.

Bardzo trudnym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Mamy w nich duże doświadczenie – niektóre głośne sprawy możesz znać z mediów. Byliśmy zaangażowani w różnego rodzaju sprawy karne. Ostatnimi czasy bardzo często sięgamy po narzędzia z zakresu informatyk śledczej. Zagrożenia i przestępstwa w sieci są coraz częstsze i coraz większe. Prywatni detektywi z naszej agencji specjalizują się w zbieraniu materiałów w sieci. Sprawy dotyczące cyberstalkingu i hejtu nie są beznadziejne. Możesz z nimi walczyć! Pomożemy Ci znaleźć sprawcę i zgromadzić materiały, które mogą stać się ważnym argumentem na drodze sądowej.

Prywatny detektyw Solec Kujawski

Nasza agencja detektywistyczna ma także propozycję dla przedsiębiorców. W sektorze spraw gospodarczych działamy na różnych polach. Prowadzimy szeroko zakrojone śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją czy szpiegostwem gospodarczym. Ponadto proponujemy działania z zakresu: podkupywania pracowników, zdradzania tajemnic firmowych, weryfikacji zwolnień lekarskich i łamania konkurencji przez pracowników. Możemy także ustalić autorów donosów czy sprawdzić, czy któraś z zatrudnionych przez Ciebie osób nie działa na szkodę firmy.

Przedsiębiorcy korzystają czasami także z naszej oferty wykrywania podsłuchów w biurach. Tę samą usługę możemy wykonać także w mieszkaniach i domach prywatnych. Zakładanie podsłuchów jest nielegalne, ale to niestety ciągle dość częsty proceder i wiele osób stosuje je z premedytacją. Na szczęście możemy sobie z tym poradzić – detektywi sprawdzają cały teren odpowiednim sprzętem, a jednocześnie mogą zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa. Możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie!

Dyskrecja, elastyczność, profesjonalizm w kontaktach z Klientem – to najważniejsze zasady naszej firmy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie wahaj się z nami skontaktować. Nawet z trudnej sytuacji można wyjść, a prywatny detektyw może Ci w tym pomóc!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego